Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-20668 sporočil: 3.976
Zadnja sprememba: anon-20668 05.04.2018 16:00
[tstih]
1) da nimate pojma, kaj se je v tisti nesreci zares zgodilo, ker se sploh ni pojasnjena in
Vsi vemo, kaj se je zgodilo. Robotski avto je vozil 38 mph v 35 mph zoni, povsem spregledal človeka na cesti in ga na polno zgazil ter se ni ustavil, dokler ni nadzornik stisnil bremze. Povoženi človek je umrl.

To je bistvo in to so dejstva, kot so o njih poročali. Kar morda ni pojasnjeno, so kvečjemu podrobnosti, kako je lahko do take šlamastike prišlo (pa tudi tukaj že imamo general idea) in kdo bo posledično (upravičeno) najebal.

2) ste si izmislili kaj in kako naj bi pri Uberju mislili, saj ... (glej tocko 1)
A prvič v življenju slišiš frazo "očitno je X mislil, da..." ?

Celoten pogovor je napacno zastavljen, ker ga udelezenci napacno razumemo.
Napačno morda razumete samo nekateri udeleženci. Natančneje, zdi se, da konkretno ti par stvari ne razumeš. Pa če ti grem jaz osebno na jetra, poslušaj vsaj bisija.

Jaz ga razumem kot vas privilegij - vam (ki malo gostilnisko godrnjate) nekdo, ki o tej tehnologiji nekaj ve (jaz) poljudno pojasni njeno delovanje. Vi pa ste ga dojeli kot, da koga zanimajo vase sibko znanje, strahovi, jeze in signaliziranje kreposti.
wtf, kakšna drama zaradi pisunjenja po forumu... če koga zanima, naj bere, če ne pa tudi prav. đizus krajst no....

In potem se nismo ujeli, ker jaz to ignoriram,
Nekam slabo me ignoriraš :)

saj nisem tu, da vas v kaj prepricujem, da koga zagovarjam ali branim pred vasimi izmisljotinami in da me povrhu se zalite. Razumete?
Nikjer se ne spomnim da bi koga užalil (lahko pa da se motim).
Če je kdo tukaj žaljiv, si to ti ("ludisti", "funkcionalno nepismeni", in sedaj še "gostilniške debate") - ampak jaz razumem, da je to napisano 'v žaru debate' in da malo začini besedilo in se ne bi niti spotikal ob to, če ne bi ti začel jokcat o nekakšnih žalitvah - ti pač moram nastaviti ogledalo.
Malo se skuliraj in ne nastopaj tako dramatično s pozicije moči. ker je nimaš.

Pa verjemi, da znam tudi fino žalit oziroma podjebavat. če je treba, le da se zadržujem (zaenkrat, hehe)
Tako da lahko nadaljujemo, ce vas kaj zanima. Lahko pa se greste tudi s transparentom dret v Berlin ali Washington?
Mislim da bo bolj pametno s transparentom v BTC, haha.


Aja, pa pridružujem se pripombi, ki jo je vmes dal @najobj - na tem forumu je navada, da se tikamo, tudi tebi se ni treba afnat z vikanjem.