Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[najobj]
> [NemirniTujec]
> > [republican]
> > Itak... Ljubljana je vsega kriva. Btw, na koga bi Mariborčani zvračali krivdo, če ne bi bilo Ljubljane?

> Na Dunaj... v Nemscini. Ker brez Ljubljane bi bili Mariborcani dandanes v Südsteiermark. In imeli bi dvakrat visji BDP, ampak to je postranska zadeva v dodeljevanju krivde :-)

... čuj, malo si pobrkal stvari, ker če bi Maister čakal na Ljubljano, bi bili Mariborčani dandanes verjetno v Südsteiermark ... no, ker pa brez Maistra toti forum ziher ne bi imel moje malenkosti, je dvakrat višji BDP res postranska zadeva v dodeljevanju krivde ...
Republican je vprasal kdo bi bil Mariborcanom kriv ce Ljubljane ne bi bilo sploh... in sem jaz dobrohotno predlagal Dunaj.

Na vajino skupno prizadevanje se popravljam, in priznavam da bi Maister najbrz ubranil stajersko zemljo za drzavo SHS; torej Srbov, Hrvatov in Stajercev :-)))

Najbrz bi v takem primeru v polpretekli zgodovini bil vsega kriv Beograd v sodobni pa Zagreb...? Ali menis da bi bi brez Ljubljane bili neodvisna demokraticna republijk Stajerska?

Stajerski kvaliteti zivljenja vsem zlotvorom v zgodovini ni uspelo narediti toliko skode, kot maistru, ki jih je prikljucil shs. Ko bi posledicno vsaj slovensko znali; se to ne. Nic od nic. Lahko dobite castni doktorat v blame game :-)