Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

kzupanc sporočil: 10.519
Zadnja sprememba: kzupanc 28.03.2018 11:27
[TadejK]
> [kzupanc]
> Ne morem si kaj, da ne bi iz tega močno vohal političnih preferenc. Pri meni jih ni. Samo pravo, pravo, vladavina zasebne lastnine, svoboda posameznika in svoboda govora ter prepričanja.

Po mojem si v tem očitku pa res strašansko usekal mimo, ampak imaš pač pravico sekati kamor želiš.

Oziroma bolj konkretno: katera moja trditev iz posta, ob katerem si "močno zavohal moje politične preference", je po tvojem izkrivljena? Ta, da je pranje v NLB stara zgodba, NKBM pa še potekajoča? Ta, da je v NKBM posel potekal tudi s tapravo mafijo, medtem ko v NLB to vsaj meni ni znano?

Prosim za odgovor, ker očitek je res grd.
Mogoče sem se res malo prenaglil. Ampak v dobro obdelanih zadevah vedno najdem teme, ki vsaj malo nasprotujejo eni politični opciji in pihajo v rog druge. Ali pa smi samo zdi in sem res jaz preveč nagnjen v drugo smer.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2704714

Strani: 1

anon-15342 sporočil: 8.014
[kzupanc]
Mogoče sem se res malo prenaglil. Ampak v dobro obdelanih zadevah vedno najdem teme, ki vsaj malo nasprotujejo eni politični opciji in pihajo v rog druge. Ali pa smi samo zdi in sem res jaz preveč nagnjen v drugo smer.
Ni problema. Je pač predvolilni čas in se nam vse riše, oziroma nam vse rišejo, skozi te prizme.

Ampak ponovim, kar sem dodal zgoraj, pa se je/bo morda izgubilo:
Predvsem pa predlagam, da damo času čas. Po moji laični oceni se bo čez leto ali dve večina strinjala s tezo, ki so jo nekateri zgoraj že zapisali - da je pranje v NKBM (še) bolj problematična kot "pranje" v NLB.

Strani: 1