Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
Zadnja sprememba: anon-207617 24.03.2018 19:30
Do zdaj sem samo video pogledal, hvala za zemljevid. Vidim da ni izven naselja, je pa velika vpadnica. Meni se je zgolj zaradi videa zdelo, da je tisto en sam nasprotni pas (ne pa dva v eno smer, v nasprotno smer pa dva locena). Clanek v NYT natancno pokaze, kje je sla prek peska, in zadeva spovpada z videom, na katerem vidimo siritev cestisca... zal se je zgodilo ravno med dvema obcestnima svetilkama, kjer je precej temneje kot pod svetilko.

www.nytimes.com/inte...illed.html

Oba pasova v isto smer, in da se sirita na se dva za levo in enega na desno. Omejitev 45 mph! Torej 70 na uro! To je tako kot semaforji na trzaski ali na dolenjki ali na zaloski, kjer pa je se vedno 60 omejitev.

Pojdi preverit kako ljudje vozijo po takih cestah, tudi pred semaforji, tudi pred avtobusnimi postajami, dokler so luci na semaforjih zelene. Tudi ob desetih zvecer. Prestavljaj si da po zaloski vozis ven z ljubljane in ti uspe ravno tam kjer ni svetilke zgoraj lepo iz sredine ceste nekdo pripesaciti...

Tisti ki trdite, da bi tukaj peljali pocasi in previdno in bi bili pozorni na morebitne padalce, ste supermeni. Navaden clovek tukaj pici like its a highway, even though its not. Jaz bi jo povozil, ne ker sem psihopat, ampak ker pac tako vozim po taki dvopasovnici. Zdaj me pa pozrite :-)