Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek (graf) Katera stranka ima najboljši program

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bobek13 sporočil: 4.301
še sam zase ne vem kaj mi je storiti, pa bi naj drugim svetoval? saj pa nisem levičar bog te nima rad... :-)

v skrajni sili jaz raje kot abstiniram oddam neveljavno glasovnico na kateri obkrožim Miča Mrkaiča... ;-)

lpA

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2704102

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[Glavni forum] Tema: (graf) Katera stranka ima najboljši program
[#2704109] 24.03.18 12:51 · odgovor na: bobek13 (#2704102)
Odgovori   +    2
[bobek13]
še sam zase ne vem kaj mi je storiti, pa bi naj drugim svetoval? saj pa nisem levičar bog te nima rad... :-)

v skrajni sili jaz raje kot abstiniram oddam neveljavno glasovnico na kateri obkrožim Miča Mrkaiča... ;-)

lpA
No, jaz imam malo vec poezije kot ekonomije v sebi, in sem vestno na glasovnico pripisal

19.) OTTO VON HABSBURG

In sem potem devetnajstko (ali vcasih sedemnajst ali pa celo dvajset) licno obkrozil. Ce sem imel prevec casa, sem poskusil tisk narediti v crni kar najbolj podoben ostalim predlogom, in potem obkroziti s plavo, da je ja zares zgledalo.

Mislim da bi bilo fino, ce bi imeli "write in" opcijo. Bi razni mrkaici in habsburgi in celo frank zappa pobrali cuda glasov.

Zdaj pa je Otto mrtev, in sem v precepu kaj storiti, ker ti ekonomski tici mi nic ne disijo, med sodobnimi literati in humanisti pa ni nobenega ki bi bil tako zlahtne krvi in tako castnega obnasanja kot Otto, bogmudajvecnimirinpokoj.

Potem pa tukaj jamram. Predstavljaj si... najprej sem lahko glasoval za Otta - no, zdaj pa ta pokakani Tonin.

Strani: 1