Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek (graf) Katera stranka ima najboljši program

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Glavni forum] Tema: (graf) Katera stranka ima najboljši program
[#2703876] 22.03.18 15:45 · odgovor na: najobj (#2703855)
Odgovori   +    4
[najobj]
... ja, dokler se ne bom spet spozabil in komentiral tvojih ali katerih drugih pobalinskih postov na totem forumu ...
Daj, Rename, prosim, ne ignoriraj našega čuj tovariša Najobj, kadar komentira moje komentarje. Bodi dec. :-)
jebiga, do volitev je še daleč in ni vedno Zahović na tapeti, da bi se rename strinjal z mano ...
Sem v Večeru poiskal, kaj se je menda strašnega dogajalo in govorilo. Zahović je očitno res ultra zagoveden, ampak da so deželni pusiji iz tega naredili cel cirkus, je pa tudi totalno noro.

Dajte, ljudstvo forumsko, popravite me, če se motim v trditvi, da toliko kravala po tolikih medijih, celo v glavnih RTVS poročilih, deklaracijah DNS itn. ni dvignilo niti ob tisti razvpiti izjavi razvpitega profesionalnega županovega sinćka, ki je menda frendu glasno rekel: "Daj, ubij tega."

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2703876

Strani: 1

najobj sporočil: 31.920
[Glavni forum] Tema: (graf) Katera stranka ima najboljši program
[#2703879] 22.03.18 15:57 · odgovor na: pobalin (#2703876)
Odgovori   +    2
[pobalin]
> [najobj]
> ... ja, dokler se ne bom spet spozabil in komentiral tvojih ali katerih drugih pobalinskih postov na totem forumu ...

Daj, Rename, prosim, ne ignoriraj našega čuj tovariša Najobj, kadar komentira moje komentarje. Bodi dec. :-)

> jebiga, do volitev je še daleč in ni vedno Zahović na tapeti, da bi se rename strinjal z mano ...

Sem v Večeru poiskal, kaj se je menda strašnega dogajalo in govorilo. Zahović je očitno res ultra zagoveden, ampak da so deželni pusiji iz tega naredili cel cirkus, je pa tudi totalno noro.

Dajte, ljudstvo forumsko, popravite me, če se motim v trditvi, da toliko kravala po tolikih medijih, celo v glavnih RTVS poročilih, deklaracijah DNS itn. ni dvignilo niti ob tisti razvpiti izjavi razvpitega profesionalnega županovega sinćka, ki je menda frendu glasno rekel: "Daj, ubij tega."
... čuj, po mojem pa je spet Janša vsega kriv, ker na tviterju "sledi načelu ničelne tolerance do rasnega, narodnostnega, etičnega, spolnega, jezikovnega, verskega, političnega in drugega sovraštva, nasilja, nestrpnosti ali žalitve dostojanstva posameznika in skupine" in noče več nobeni novinarki povedati nič žalega ... evo, potem pa so Zahovića našli, da so v skladu s pregovorom "videla žaba da se konji kuju pa i ona digla nogu." lahko postali podobni Slovakom, kjer je novinar res nastradal ...

Strani: 1