Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek (graf) Katera stranka ima najboljši program

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[Glavni forum] Tema: (graf) Katera stranka ima najboljši program
[#2703837] 22.03.18 13:40 · odgovor na: (#2703781)
Odgovori   +    0
[rename]
AmCham tega ne sporoča, kajti tudi najbolj skrajni ameriški levičar, je bolj desno od naših desničarjev ;-)

To sporočilo so poslali udeleženci fruštka; Ameri pač niso krivi, da pri nas prevladujejo levičarji.

Bo pa nekaj drugega zanimivo: kdaj bo Trump prišel na uradni obisk?
Jaz trdim, da dokler bo leva vlada in levi predsednik, tega ne bomo dočakali.
Niti Trump, niti Melania se ne bosta rokovala s Pahorjem, ne z Židanom, še manj pa s Serpentiškom. No, s Pahorjem morda, če bosta prišla na obisk k predsedniku vlade, Janezu Janši.
Jaz zdaj sam ne vem, ali naj po posti glasujem za NSi - to je kao tradicija izseljenih Slovencev, pa se frustukarjem je vsec - ali naj po svoji prejsnji tradiciji ne jebem volitev sploh?

A je boljs Tonin kot nic, ali je nic boljs kot Tonin?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2703837

Strani: 1

linaprin sporočil: 771
čas vnosa: 22.03.18 19:57
[NemirniTujec]
> [rename]
> AmCham tega ne sporoča, kajti tudi najbolj skrajni ameriški levičar, je bolj desno od naših desničarjev ;-)
>
> To sporočilo so poslali udeleženci fruštka; Ameri pač niso krivi, da pri nas prevladujejo levičarji.
>
> Bo pa nekaj drugega zanimivo: kdaj bo Trump prišel na uradni obisk?
> Jaz trdim, da dokler bo leva vlada in levi predsednik, tega ne bomo dočakali.
> Niti Trump, niti Melania se ne bosta rokovala s Pahorjem, ne z Židanom, še manj pa s Serpentiškom. No, s Pahorjem morda, če bosta prišla na obisk k predsedniku vlade, Janezu Janši.

Jaz zdaj sam ne vem, ali naj po posti glasujem za NSi - to je kao tradicija izseljenih Slovencev, pa se frustukarjem je vsec - ali naj po svoji prejsnji tradiciji ne jebem volitev sploh?

A je boljs Tonin kot nic, ali je nic boljs kot Tonin?
Namesto na volitve daj za mašo, pa še popoldne zmoli kakšen rožni venec,... za domovino...

Torej, a ravno Tonin, Milanov frend???

Strani: 1