Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

1126DXSXU sporočil: 273
[pobalin]
> [elsup]
> ne, nic niso zahtevali, samo opozorili so na drugacno stevilko, fer je, da jo popravimo. Lp, Jurij

Fer bi bilo tudi, da bi pred objavo preverili realnost svojih cen, in fer je, da bi po opozorilu preverili realnost njihovih korekcij. Saj pišete o nekakšnih lumparijah, lumpom se pa menda ne verjame kar na prvo besedo, ali kaj?

Jaz sem na hitro preveril s slovenskim spletnim konfiguratorjem, ki mi je za najbolj osnovno verzijo Audija 2.0 TDI Quattro, brez enega samega doplačila (niti za kovinsko barvo ali lepše prevleke ne!), navedel ceno več kot 47 jurjev. Je za razliko 7 jurjev zaslužen popust za sektor država, kakšan prodajna akcija, samožrtvovanje lokalnega trgovca...?
In Fer bi tudi bilo, da v članku ugotovite, da se jim za uporabo tega avta od plače trga vsak mesec 1.8% vrednosti automobila, oz. 21.6% auta na leto.
Jaz tako dragega službenega auta sploh ne bi hotel, ker se ne splača.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2703325

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[1126DXSXU]
In Fer bi tudi bilo, da v članku ugotovite, da se jim za uporabo tega avta od plače trga vsak mesec 1.8% vrednosti automobila, oz. 21.6% auta na leto.
1. Kakšno zvezo ima to z državno firmo in omenjenima posameznikoma? Zakon in davčni primež menda velja za vse zaposlence enako.

2. Razmisli še enkrat, da ne boš ustrelil kakšnega kozla. Da ni mogoče 1,8% na mesec (21,6% na leto) samo davčna osnova za boniteto? Pa še to samo v primeru, da avto uporabljaš tudi za privatne vožnje in ti firma plačuje vse gorivo? Če avto uporabljaš samo za službene vožnje, nimaš nobene bonitete in ti ni tudi treba plačati nobenega davka nanjo.
Jaz tako dragega službenega auta sploh ne bi hotel, ker se ne splača.
Članek in popravek ne govorita o tebi. Sicer se pa vedno splača, če ti nekdo šenka tisto, kar bi itak hotel imeti, in za šenkano plačaš samo davek. Se pa seveda še bolj splača neobdavčeno, kar je vedel že Martin Krpan.

Strani: 1