Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[TA1]
Za tango sta potrebna dva! Se strinjaš? Pacienti rabijo zdravnike in zdravniki rabijo paciente. Pika! Z veliko stvarmi se strinjam s teboj, v detajlih sva si pa precej narazen. Recimo:
Ne najdem vec nacina, kako bi v tvoje nadvse samospostovano razumevanje usidral sledece: NE! slovenski zdravniki imajo zelo blizu na voljo cca 300 milijonski trg zahodne evrope. Slovenci pa imajo samo svoje zdravnike, ker zdaj tudi juznobratski v Ljubljani samo se prestopijo za Munchen.

To je bistvo, zato sva narazen v bistvenem, ne v detajlih.
Izven konteksta, ker sem se ti skoraj predstavil po svojih kvalifikacijah in kompetencah bi bilo spodobno, da jih predstaviš še ti .... mogoče potem ne bo več prostora za tvojo vzvišenost, kaj praviš? ;)
Da svoje kvalifikacije sam zelo visoko cenis, sva ze (nekajkrat) ugotovila. Vseeno naj te ne skrbi, nisi edini slovenec z opravljenim business magisterijem v UK, tako da sva se dalec od tega da bi bil "skoraj predstavljen".

Jaz nimam nic tako pohvalnega o sebi za povedati, zato tudi ne vem kje vidis mojo vzvisenost, jaz navajam zgolj argumente. Tudi nisem zdravnik da ne bo pomote, sem cisto obicajen "handlar" (vidis, tudi jaz znam tuj jezik, tole je stajerscina denimo) - kupim za 1, prodam za 2, in od tega procenta nekako zivim. Ali se ti zdi vzviseno ravno to, da argumentiram z argumenti, namesto z lastnimi nazivi in preteklimi dosezki? Da me ni sram...

Zabavno je, kako si slovenci ne dajo dopovedati, da zdravstvo nekaj stane, in da so zdravniki vse bolj draga roba (in da strukljevi mesalci megle pac niso). Morda nam pa rata drzavo sesuti tako globoko, da bodo prisli zastonj pomagat Medecins Sans Frontieres. Potem bomo pa res v raju.