Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kaj sem se naučil, ko sem kupoval stanovanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[Glavni forum] Tema: Kaj sem se naučil, ko sem kupoval stanovanje
[#2702481] 14.03.18 23:52 · odgovor na: Gustl (#2702468)
Odgovori   +    0
[Gustl]
München ni Nemčija.
:-)

Kdaj bo to ratalo politicno krvavo? Ker london ni anglija, barcelona ni spanija, california ni zda, in se bi lahko nastevali... smo v trendu ko siromaki iz okolice politico prisilijo center, da se spomni da je v angliji/nemciji.

Kako se bo to koncalo?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2702481

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
Zadnja sprememba: bc123a 16.03.2018 13:47
[NemirniTujec]
> [Gustl]
> München ni Nemčija.

:-)

Kdaj bo to ratalo politicno krvavo? Ker london ni anglija, barcelona ni spanija, california ni zda, in se bi lahko nastevali... smo v trendu ko siromaki iz okolice politico prisilijo center, da se spomni da je v angliji/nemciji.

Kako se bo to koncalo?
Poglejmo zacetke:

www.reuters.com/arti...SKCN1GS12V

Bralce financ vabim k branju mojih postov iz 2015 in 2016 in moji oceni, da se ni za bati za domacine, ampak bodo, ko bo ljudem v centralni evropi koncno pocil film, postavljali koncentracijska taborisca in krematorije. Izkusnje imamo obilne.

Vabim tudi Gustla in Crta, s katerim smo v casu begunske krize imeli tudi po emailu debate, avtorice clanka ki govori o prebivalcih temne polti in sugerira meseno pozelenje, pa ne bom niti vabil, da ne povzrocim spet revolta.

No, jaz sem totalno sfalil dinamiko. Nisem mislil da bo ze 2018 nemski notranji minister rekel, da islam ne spada v nemcijo.

Strani: 1