Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Endimion sporočil: 10.311
Pri takih podjetniskih svetovalcih kot se deklariras ti, je visina obremenitve plac za te iste slovenske podjetnike pravzaprav sladek problem :)

V prvih stirih letih krize se je na zzrs odselilo 75.000 ljudi ki so bili ostali brez dela. Pa ni bilo exodusa iz drzave. Med onim kar naj bi bilo stoletna kriza.

Da so take projekcije za toliko let vnaprej en zblj ti pokaze leto 2016, ko se je z Angelinim "Wir schafen das" stevilo prebivalcev Nemcije povecalo za milijon, povprecna starost pa znizala (kameltrajbarji ki so sli tja niso bas izgledali kot penzionisti).

Stevilo prebivalcev Slovenije se ze 30 let svaljka zelo ozko okoli dveh milijonov. Tvoja trditev pa je da jih bo v naslednjih 30 letih pa pol milijona izparelo.

Ce jih na leto k zadnjemu pocitku pospremimo reciva da 15.000 bi bila tvoja trditev tocna v primeru da prebivalci Slovenije dans nehajo fukat. Al pa vsi fukajo z olagumami na šmentih.

Postavil si trditev. Argumentiraj jo. Oziroma osmisli.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2698940

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[Endimion]

Stevilo prebivalcev Slovenije se ze 30 let svaljka zelo ozko okoli dveh milijonov. Tvoja trditev pa je da jih bo v naslednjih 30 letih pa pol milijona izparelo.

Postavil si trditev. Argumentiraj jo. Oziroma osmisli.
Daleč od tega, da bi bila to moja trditev, tudi mene so številke presenetile in sem zato objavil vir (vire) v pričakovanju, da bo forumska debata dala odgovore...in jih daje. Sicer, vsi smo v nekakšni fazi zanikanja teh številk, ker imamo pomanjkanje drugih številk.

Strani: 1