Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

BorutHocevar sporočil: 1.534
[rename]
In da se razumemo: sem zagovornik blockchain, ampak zdaj ze zkoraj hladilnika ne upam odpreti, da mi ven blockchain ne skoci namesto piva.
Tako nadlezno je ze postalo to opevanje....kot, da bi se sele danes naucili uporabnost hashev v aplikativne namene.
Tx za pojasnilo. Očitno sem fasal neko bolezen, da v vsakem zapisu na forumu vidim izganjalca zelenega hudiča :-)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2697910

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[hocevarb]
> [rename]
> In da se razumemo: sem zagovornik blockchain, ampak zdaj ze zkoraj hladilnika ne upam odpreti, da mi ven blockchain ne skoci namesto piva.
> Tako nadlezno je ze postalo to opevanje....kot, da bi se sele danes naucili uporabnost hashev v aplikativne namene.

Tx za pojasnilo. Očitno sem fasal neko bolezen, da v vsakem zapisu na forumu vidim izganjalca zelenega hudiča :-)
Ne ne. Glede na dosedanje tekste, gre za prirojeno osebnostno lastnost - menjajo se pojavne oblike, bistvo pa ostaja. Glede se enega (!!!) clanka v katerem mlatite oslovo senco pa tako: energetika je v sloveniji (in evropi) skoraj komplet drzavna, tudi regulacijo in cene doloca drzava, in placujemo jo lahko udobno s pomocjo pravtako drzavnih ali obcasno podrzavljenih bank, porabljamo pa jo v nepremicnih gospodinjstvih, kjer smo prijavljeni in drzava ve da smo to mi in da prav mi tukaj zivimo in porabljamo elektriko. We are fine with that.

Glede blockchaina - dajte raje napisat, kako lahko Nemirni Anonimni z nakazilom bitcoinov dobi geslo za dostop do ekstra cudaske in umazane spletne strani, pa noce da bi za nakazilo vedela njegova banka ali pa da bi kaksen invoice prisel na njegov dom in razbesnel zeno. Lahko tudi napisete mnenjski tekst o posledicah tega na njegovo ze sicer sprevrzeno moralo.

Glede energetike - vrzite se 120% v to, kake posledice ima za nas nemsko sprijaznjenje, da njihov Wirtschaftswunder ne bo laufal na vetrnice. To so zanimive teme, ne pa budalastine kot "placevanje elektrike brez banke".

Pocas bo to pravicnistvo o okolju in energetiki enak pofl kot sosednje stancanje Oplov v rubriki Avto (kjer nic vec ne kritiziram in ne berem, ker mi je bilo namignjeno, da je tako bolje) - ko vas bomo nehali kurcati, vas bomo tudi nehali brati. Pisec se nekje vseeno mora vprasati, ce njegovo produciranje tekstov ni misljeno za bralce ki imajo iq nad 80, koliko casa se ima, preden bo tekste sestavljal software, lektorice pa bodo zaimke in vejice popravile.

Strani: 1