Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[pobalin]
> [sopranos]
> No, dajmo še nasloviti slona v sobi. Največji in najpomembnejši igralec na trgu zunanjega oglaševanja je Europlakat in Marko Kolbl. In on je tako močan, da lahko vpliva na zakonodajo.

www.portalplus.si/18...a-gradnja/
... čuj, ker ni moja generacija, totega Kolbla ne poznam in zato ne vem, če je res taka baraba, kot piše v nalimanem članku, vsekakor pa rahlo dvomim, da je vplival na zakonodajo, ki je njegovo hišo postavila izven zakona ... no, ampak če grem zdaj na omenjeno Bresterniško jezero, kjer sem preživel kar precej svoje mladosti, se dobro spomnim časov, ko je bilo tam še življenje, dokler ga z zakoni o krajinskih parkih niso uničili naravovarstveniki, ki so naravo na desnem bregu Drave - zakaj z vikendicami divje poseljen levi breg nobenega nič ne zanima - uspešno vrnili v čase pred prihodom civilizacije, tako da toti Kolblov privatni "način" civiliziranja ruševin sindikalnega življenja propadle mariborske tekstilne industrije res izstopa iz zdaj že prvinsko zaraščenega naravnega okolja ...

P.S.: nič še nisem slišal, da bi tista obvoznica mimo Škofljice že bila zgrajena, slišal pa sem, da so jo pred kakšnimi dvajsetimi leti probali zgraditi, pa je niso mogli zaradi nekaj avtohtonih črvov in hroščov, ki jih na njihovem domovanju varuje krajinski park ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2695628

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
Meditiraš z rdečimi slaniki?

Strani: 1