Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178149 sporočil: 4.311
[depersin]
> [MarijanMacek]
> Čuj ti strokovnjak za statistiko. Ko boš prebral naposano, boš tudi dojel,

Ker nimaš argumentov si pač nesramen in nič drugega.
S prasci, ki citirajo samo del izjave sem pa rad NESRAMEN. Pa poglejmo, kaj si napisal trgovec z informiranimi kremenovimi kristali

V izvornem postu forum.finance.si/?m=...037&single ki ga v forum.finance.si/?m=...225&single nepravilno citiraš sem napisal:

"...Nedvomno obstaja velika korelacija med županovanjem Jankoviča in številom turističnih obiskov. In verjetno tudi veš, kakšna razlika je med korelacijo in kavzalnostjo. V pomoč pa tale stavek, ki pove, zakaj se samo na korelacijo ne moremo opirat:

Če sta dogodek A in B močno korelirana, lahko obstaja nek dogodek C, ki je vzrok obema"



Ti pa citiraš samo krepko napisan stavek in se delaš pametnega z izjavo,

"Korelacija še ne pomeni vzročnosti.". Mislim, da vsak vidi, kakšen je tvoj umski domet.


Sicer pa kaj naj človek pričakuje od nekega trgovca z informiranimi kremenovimi kamni, www.bolha.com/hobi-z...1515752396

In vnetim zagovornikom necepljenja otrok. No, načelno lahko vsak izbira ali se bo zdravil/cepil ali ne, toda ne se šlepat za mojim tveganjem.

iskreni.net/forumi/v...l?start=15

PS.: Oprosti, da citiram tvoje udejstvovanje, ampak Depersinov je pa res malo v Sloveniji.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2695296

Strani: 1

najobj sporočil: 31.922
Zadnja sprememba: najobj 30.01.2018 09:17
[MarijanMacek]
> [depersin]
> > [MarijanMacek]
> > Čuj ti strokovnjak za statistiko. Ko boš prebral naposano, boš tudi dojel,
>
> Ker nimaš argumentov si pač nesramen in nič drugega.

S prasci, ki citirajo samo del izjave sem pa rad NESRAMEN. Pa poglejmo, kaj si napisal trgovec z informiranimi kremenovimi kristali

V izvornem postu forum.finance.si/?m=...037&single ki ga v forum.finance.si/?m=...225&single nepravilno citiraš sem napisal:

"...Nedvomno obstaja velika korelacija med županovanjem Jankoviča in številom turističnih obiskov. In verjetno tudi veš, kakšna razlika je med korelacijo in kavzalnostjo. V pomoč pa tale stavek, ki pove, zakaj se samo na korelacijo ne moremo opirat:

Če sta dogodek A in B močno korelirana, lahko obstaja nek dogodek C, ki je vzrok obema"



Ti pa citiraš samo krepko napisan stavek in se delaš pametnega z izjavo,

"Korelacija še ne pomeni vzročnosti.". Mislim, da vsak vidi, kakšen je tvoj umski domet.


Sicer pa kaj naj človek pričakuje od nekega trgovca z informiranimi kremenovimi kamni, www.bolha.com/hobi-z...1515752396

In vnetim zagovornikom necepljenja otrok. No, načelno lahko vsak izbira ali se bo zdravil/cepil ali ne, toda ne se šlepat za mojim tveganjem.

iskreni.net/forumi/v...l?start=15

PS.: Oprosti, da citiram tvoje udejstvovanje, ampak Depersinov je pa res malo v Sloveniji.
... čuj, kaj ti si novi tukaj ? ...

P.S.: toti depresivni je kot pri tenisu stena za ogrevanje, od katere se žogica vedno odbije, pa sploh ni važno, kako jo udariš oziroma v primeru totega foruma, sploh ni važno, kaj depresivnemu poveš, bo on vedno nekaj butnil nazaj ... aja, čeprav vzročna zveza med boljšo ponudbo in boljšim zaslužkom - mogoče samoumevnih zadev noben ne raziskuje - še ni bila objektivno potrjena, vsekakor zelo dvomim, da boljši zaslužek nima nobene zveze z boljšo ponudbo in da turisti v Ljubljano hodijo samo zato, da razveselijo turistične agencije ... khmm, oziroma kot je modro pogruntal mojster denac, ko je napisal, da "Turisti hodjo v Lubljano zarad boljšega zaslužka turističnih agencij, ne pa zarad jankovića." ...
depersin sporočil: 10.224
čas vnosa: 30.01.18 09:16
[MarijanMacek]
S prasci, ki citirajo samo del izjave sem pa rad NESRAMEN.
Vidim, da te je zelo ziritiralo, ker sem napisal bolečo resnico o tebi. Ker si šel še vohuniti za mano. In samo iskal izgovore, kako bi me diskreditiral.

Si pa sam itak manipulator - kar se ti vidi s selektivnim izbiranjem.
In vnetim zagovornikom necepljenja otrok.
Spet se lažeš. Sem namreč vnet zagovornik svobodne izbire. To tebi kot totalitaristu ni razumljivo.

Strani: 1