Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178149 sporočil: 4.311
[Endimion]
Ufff se tale mi je usla.

Mi zelis povedat da naj se placniki in koristniki storitev ukvarjamo z inner working sistemov katere koristimo?

Ves bisi... Meni je vazno edino le kaj moj otrok v vrtcu dobi. V smislu vzgoje in nege.

Da mora tvoja al katerakol druga zenska izpolnit 5 fasciklov na noc pa drkat 30 excelov... Boli me kurac. Interna ucinkovitost ni nikoli stvar kupca. Kot da bi se bil gost v ostariji moral ukvarjat s tem a se krompir lupi na roke al majo strojni lupilec. Gost hoce prazen krompir.

In izpostavil si ono kar je na koncu catch. Zavoljo lastne cone udobja, ter nepremikanja, so ali ste tiho. In ta tisina omogoca nekaterim da lomastijo po "firmi".
In pol se vprasam. Ce je tvoja tiho in so vsi ostali kar tiho... Kaj se bo kdajkol spremenilo?
In kaj so mene podučili v visoko tehnološki firmi v "silikonski"(*) dolini leta 1980:

No job is finished until the paperwork is done.

Ker smo bili takrat navajeni dela na horuk, kakor ga še vedno nekateri cenijo, se nam je to zdelo skrajno čudno, kmalu pa nič več...

(*)namerno pišem silikonska posnemajoč pisanje slovenskih novinarjev, ki ne ločijo med silicijem (angl. Silicon, Si), osnovnim materialom za polprevodniške tehnologije in silikoni, angl. Silicone, ki so polimerske spojine silicija in so moškim znani kot elastomeri, ženskam pa kot vsadki za povečanje oblin.