Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

purinoli sporočil: 8.690
Ivan,

najprej da razcistiva, jaz ne odgovarjam na poste zato, da bi kogarkoli zatolkel ali "obdelal", kot si rekel, se najmanj pa Starmara. Povem pa seveda odkrito, kar mislim in se z njim v nekaterih zadevah pac ne strinjam. Na tvoje vprasanje za 1000 juanov (RMB) pa tole : imam 17 dni casa, delam pol manj, kot doma in imam kar nekaj casa med obiski fabrik....forum mi je pa ze prisel kar malce v navado.

Pravis, naj se zresnim. Bo tezko, ker sem ze 50+ let neresen, razen izjemoma he he. Mimogrede, tista slika je iz centra Shenzhena, dvojcek je pa najvisja stavba tam. Z vrha je prekrasen razgled na mesto, celo do Hong Konga se vidi v lepem vremenu. Moje trenutno bivalisce (hotel) je samo kakih 500 m juzneje.

Rumen pa se nisem, ker imam jetra bp he he, imam pa precej rumenih prijateljev in prijateljic "pri roki" ves cas, ki lepo skrbijo zame. Biti sam tule, brez znanja kitajscine, zna biti zelo neprijetno.

Le pozdrav, Purinoli

P.S. Gejs pa tule ni, ker so to japonske dame. Morda so v kakem bolj zaprtem krogu japonske komune, ampak tega pa ne vem. Je pa veliko kitajskih varijant tega plemenitega poklica/stanu he he, vendar tovrstnih cesenj ni dobro zobat....