Zasebnost
1 ura
Rezultati Telekoma v prvem četrtletju: višji prihodki in krepka rast dobička po lanskem upadu
2 uri
V Portorožu ena največjih evropskih konferenc o Microsoftovih poslovnih aplikacijah (Oglas)
2 uri
Na jubilejnem 20. gourmet večeru na Bledu bomo gostili Aleša Kristančiča in Danila Steyerja
2 uri
Kolumna o vinu: Odraščanje vinske regije
2 uri
Ekonomičen, a športnega videza 7
3 ure
(intervju) Jan Štefe, Eurosender: Naš glavni segment je postala digitalna špedicija
6 ur
Kakšna bo prihodnost slovenskih letališč? 4
7 ur
Zemljišča na dražbi: kje bo mogoče graditi hiše, apartmaje in hotele
11 ur
Trenutno najboljši električni volkswagen
13 ur
Pozeba v Podravju povsem uničila vinograde, zavarovalnice se umikajo
14 ur
Najbolj brani članki danes
17 ur
Povpraševanje po redkih kovinah bo eksplodiralo. So rudarji dobra naložba? 4
18 ur
Pred SMK: v B2B-marketingu je najpomembnejše zaupanje
19 ur
Finančni in karierni nasveti za mlade (in njihove starše)
19 ur
Hibridno delo: glavni izzivi pri njegovi organizaciji (Oglas)
19 ur
V Kopru je pristala druga ladja na utekočinjen zemeljski plin, ki je v Kopru naložila 3.500 avtomobilov 9
19 ur
Omejitve pri Airbnbju: župani ploskajo, dobili bodo absolutno oblast, sobodajalci pa nove ovire 15
19 ur
Perutnina Ptuj: Želimo postati najuspešnejše živilsko podjetje v širši regiji 1
20 ur
Podaljšan brezcarinski uvoz iz Ukrajine, a z "zasilno zavoro"
20 ur
Zakaj je evropski komisar za notranji trg obiskal Magnete

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

MrRooky sporočil: 351
[LJsex]

Tehnično gledano - kolikor "vidim" na oko goldprice.org/ , se BTC morda res lahko odbije do 19000$, lahko pa testiramo 5000$ in nazaj do 10000$ in potem do 15000$ :-)
Napovedovat cene...nikoli ne maram. Se pa z možnostmi, ki jih navajaš strinjam. Moje cifre so sicer višje, odboj na 20k+, korekcija na 18-19 in novi ATH, ki bo polnil časopise in balone, ter korekcija. Od dvajset dalje, dnevna nihanja +/- 3k$ ne bodo več omembe vredna ;) ampak bodo stalnica. Časovnica še vedno 23.1

Navzdol, bi še popoldan rekel, da pod 13k$ ne bo šlo, sedaj pa manjka samo še 70$ do tega! Če pade za celih 15 minut pod 13k, mi v zorcu kave kaže naslednji suport pri 12,2 in potem 11,6...potem ga pa ne vidim??? Trenutno še vedno na križišču obe možnosti odprte. Če gre dol, bo na novem lower low-u. Sem hotel še v kristalno kuglo pogledat, pa mi je nekdo nasul sneg vanjo, pa eni sankači in brunarca so noter?

No, smo že pod 13k$...Azija prihaja za tipkovnice, upam, da so dobili bonuse :)))
Zdej je čas za....strong bounce, drgač bo rdeče čez vikend!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2692397

Strani: 1

anon-314892 sporočil: 103
To sporočilo je izbrisal avtor (12.01.2018 03:50)
anon-314892 sporočil: 103
Zadnja sprememba: anon-314892 12.01.2018 04:12
Z veseljem napovem cene.
Imam pa tudi slabo vest, kadar namerno provoXiram, al pa se ne odvije p'o napovedi.
Lahko spremenim bioRITem ... tudi samemu sebi -
(še zmer trdim da nad 19996,66$ tudi letos ne bo zaključnega tečaja.

Strani: 1