Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Jaz, špekulantka: Miro, Janez, rešita me!

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
[Glavni forum] Tema: Jaz, špekulantka: Miro, Janez, rešita me!
[#2692197] 11.01.18 07:51 · odgovor na: Erik9999 (#2692195)
Odgovori   +    4
[Erik9999]

Naj si kdo pogleda npr. na forumu med.over.net, če se vpiše pri iskalniku švicarski frank, izvrže na stotine diskusij iz let 2006-2010, kjer se jemalci švicarjev hvalijo s svojimi odločitvami in norčujejo iz tistih, ki so kredit vzeli v evrih, sedaj pa so vsi žrtve bančnikov.

Upam, da politika ne bo tu podlegla talanju predvolilnih bonbonov, kajti karkoli bi se tem špekulantom priznalo, gre seveda v breme vseh ostalih 99,5% davkoplačevalcev in tu bomo ostali še kako pozorni, kdo/katera stranka, nam želi naložiti dodatno breme.
Osebnih izkušenj s posojilom nimam. Znanec, ki ima posojilo v frankih je na moj »pameten« predlog, da naj na banki posojilo v frankih preoblikuje v posojilo v evrih je dejal, da mu je tudi banka ponudila to konverzijo od prvega obroka naprej... Razumel sem, da je banka izračunala obresti, ki jih je že plačal v frankih in obresti, ki bi jih moral plačati v evrih...Dejal je, da se mu ta konverzija v evre ne splača ni pa povedal zakaj.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2692197

Strani: 1

MrRooky sporočil: 351
Zadnja sprememba: MrRooky 11.01.2018 12:19
[FIN-311684]
> [Erik9999]
>
> Naj si kdo pogleda npr. na forumu med.over.net, če se vpiše pri iskalniku švicarski frank, izvrže na stotine diskusij iz let 2006-2010, kjer se jemalci švicarjev hvalijo s svojimi odločitvami in norčujejo iz tistih, ki so kredit vzeli v evrih, sedaj pa so vsi žrtve bančnikov.
>
> Upam, da politika ne bo tu podlegla talanju predvolilnih bonbonov, kajti karkoli bi se tem špekulantom priznalo, gre seveda v breme vseh ostalih 99,5% davkoplačevalcev in tu bomo ostali še kako pozorni, kdo/katera stranka, nam želi naložiti dodatno breme.
>

Osebnih izkušenj s posojilom nimam. Znanec, ki ima posojilo v frankih je na moj »pameten« predlog, da naj na banki posojilo v frankih preoblikuje v posojilo v evrih je dejal, da mu je tudi banka ponudila to konverzijo od prvega obroka naprej... Razumel sem, da je banka izračunala obresti, ki jih je že plačal v frankih in obresti, ki bi jih moral plačati v evrih...Dejal je, da se mu ta konverzija v evre ne splača ni pa povedal zakaj.
Zato ker računa, da mu bomo ostali plačali razliko ;) Bo že Cmerko zrihtal zakon...za reveže iz zdrženja Frank.
To je špekulacija (nateg) št.2 istega "reveža"...

Strani: 1