Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Erik9999 sporočil: 151
Upam, da politika ne bo tu podlegla talanju predvolilnih bonbonov, kajti karkoli bi se tem špekulantom priznalo, gre seveda v breme vseh ostalih 99,5% davkoplačevalcev in tu bomo ostali še kako pozorni, kdo/katera stranka, nam želi naložiti dodatno breme.

Naj si kdo pogleda npr. na forumu med.over.net, če se vpiše pri iskalniku švicarski frank, izvrže na stotine diskusij iz let 2006-2010, kjer se jemalci švicarjev hvalijo s svojimi odločitvami in norčujejo iz tistih, ki so kredit vzeli v evrih, sedaj pa so vsi žrtve bančnikov.

Jemalci v švicarjih radi zavajajo, da se jim je glavnica kredita, kljub že odplačanim xx €, zaradi vseh dogodkov še povečala. ČISTA LAŽ! Nekdo, ki je npr. vzel 150.000 SCH kredita, ni imel v nobenem trenutku glavnico višjo, kot jo je imel prejšnji mesec, ampak se mu vsak mesec zmanjšuje, in tudi obrok posojila glede na padanje Liborja. Kredit so vzeli v Švicarjih in ne vem, zakaj navajajo obveznosti v € in iz tega naslova, koliko se jim je glavnica povečala. Z evri nimajo nič - kredit je v Švicarjih!

Jaz zapitka tem špekulantov ne želim plačevati, ali pa naj se še zame sprejme zakon, ki mi bo povrnil razliko med ceno hiše, ki sem jo kupil 2008 in sedanjo ceno, saj res nisem mogel vedeti, da bodo cene padle. Mogoče tudi zakon za poplačilo dopusta, ki sem ga rezerviral marca, v juliju pa sem potem imel polovico dopusta dež, aja, pa tudi za loto vplačilo bi bilo zaželjeno...

LP