Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-45015 sporočil: 760

purinoli je napisal(a):

 
Tovaris Bic bozji 01, najprej en grd Fuj nazaj, ker jaz placujem svoje rcune redno, ne kot kaki novodbni "podjetniki".

Svoja podtikanja o "isti rasi" in podobne neumnosti si kar zatakni v anus. Pojem rasa, ki si ga navedel, je ze sam per se tvoja izkaznica. V moderni teoriji genetike ni prostora za pojem "rasa". Torej se s svojimi rasisticnimi izpadi kar sam zbogaj, kot zelis in jih ne dodeljuj meni, ki teh izrazov ne uporabljam.

Etnocentrizem je zelo sirok pojem in ne opletaj z njim vsevprek. Ce je meni vsec Vivalidejava glasba, ki jo tudi rad igram na violino, ko imam cas, se nisem italocentristicen, prej nasprotno, ce ze.

V EU je pa vsekakor ze davno narejena lestvica boljsih, dobrih in manj dobrih DRZAV-NACIJ. Pa ce je to tebi vsec ali ne, tako je in je bilo in bo. Ce hoce kdo postati clan kluba normalnih, mora pac pospravitit hiso. Mi smo jo zelo povrsno, ceprav imamo dobre pogoje za to. Drugi so jo pa se slabse.

EU ni talilnica narodov in nikoli ne bo. Morala bi biti zdruzba podobnih s podobnimi vrednotami in stopnjo razvitosti. Vsako odstopanje od tega jo bo naredilo za butast Babilon, kar so Irci zaslutili in v imenu vsaj 250 M evropejckov dahnili srckan, lep NE.

Verjamem, da je to hladen tus za levakarje, ki bi najraje stlacili v EU vse, od Moldavije do Burkine Fasso. Pac ne gre.

Se vidimo v naslednjem desetletju, ko bodo obstajali 3 krogi EU. Ce bomo pogumni, bomo v 2. krogu s sansami za 1.krog.

Lep pozdrav Purinoli

Lep pozdrav na Kitajsko, Purinoli, komaj čakam, da grem spet tudi sam na oni konc.

Sicer pa želim še enkrat izraziti moje zadovoljstvo, ker nam je "Božja Previdnost" prek tradicionalne-konzervativne izrazito KATOLIŠKE Irske kot najboljše evropske "zgodbe o uspehu" zadnjih 30 let, sedaj rešila celo Evropo, ob sicer že močno zmedenih, zgubljenih, dezorientirani brezjajčnih evropskih skopljencih.

Evropa ima svojo bodočnost samo kot Evropa VREDNOT in v EVropi ta prepotreben SISTEM VREDNOT ne more temeljiti na patološkem sovraštvu do krščanstva, niti na tem kako poskusiti PREVARATI-"nadmudriti" krščanstvo, ker s tem Evropa lahko samo prevara samo sebe, kar ji je uspelo v 20.stoletju z Leninom, MUssolinijem in Hitlerjem s potem nadaljevanjem z nihilizmom, cinizmom, relativizmom v en velik "NIČ".
Mogoče pa ima vendarle BOG Evropejce še vedno toliko rad, da nam ne bo dopustil v 21.stoletju še kako novo lekcijo, kot nam jo je v 20. stoletju s Komunizmom,in Nacifašizmom, in da se bodo tudi razni "filiozofi" kot "ustvarajalci" kakih novih SINISTER-levih VREDNOT kmalu utrudili.

Uživaj na Kitajskem in razmišljaj KAJ je tisto na čemer temelji razvojna ekplozija Daljnega vzhoda zadnjih 30-40 let in kaj poganja njihov zarvoj s "svetlobno hitrostjo". Osebno sem to spoznal že pred 30 leti, da je to njihov zelo čvrst SISTEM VREDNOT njihove 5000 letne kulture.
LP, M:S.