12 min
Podjetja imajo le še do ponedeljka čas za predložitev dokazil o škodi v lanskih poplavah
56 min
Kako ravnati ob kibernetskih incidentih? Razlagamo v šestih korakih
1 ura
Kaj se lahko naučimo od lanskih poplav? (PRO)
1 ura
DZU-ji vidijo priložnost v krepitvi digitalnih prodajnih kanalov
2 uri
Odlagališče odpadkov za NEK že zdaj presega 227 milijonov evrov
2 uri
V Indiji so stekle maratonske volitve - zmago si obeta premier in šef nacionalistične stranke Modi
2 uri
Sandoz začenja gradnjo razvojnega centra v Ljubljani, Novartis v bližini dokončuje novo tovarno
3 ure
Koliko so lani zaslužili menedžerji borznih družb in koliko jim je pobrala država 10
3 ure
Renault in CMA CMG z dodatnimi milijoni za projekt lahkega električnega dostavnika
3 ure
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
3 ure
Z brniškega letališča lani za skoraj tretjino več potnikov kot leto prej
4 ure
Globalno bo letos prodaja gradbene opreme malenkost upadla
4 ure
Cene industrijskih proizvodov mesečno malenkost gor, na letni ravni navzdol
4 ure
Kakšna bo slovenska zgodba najbolj razkošne škode
5 ur
Policija danes poostreno nadzira prekoračitve hitrosti
6 ur
Kako smo razglasili ESG-prvaka 2024 in zakaj so udeleženci (tudi nam) tako ploskali
6 ur
Sedež združene NKBM in SKB bo v Ljubljani; Se bo izpraznila še ena velika bančna stavba v prestolnici? 1
6 ur
Zakaj je energetska samooskrba za podjetja tako pomembna in kakšne so rešitve na trgu? (Oglas)
7 ur
Citroën razkriva sedemsedežni SUV C3 aircross
7 ur
V Petrolu bodo predlagali 1,8 evra dividende bruto, več kot lani

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

vrac sporočil: 11.068
Zadnja sprememba: vrac 07.01.2018 09:47
[abrame]
Nategunstvo v naši super družbi ima zelo dolgo brado in veliko različnih obrazov. Ko jih vse postavimo v vrsto, en takle kovaček ne bo stal med prvimi 1000 primernimi za "tehtanje". Tu vmes so pa velike dimenzije Črne Luknje "globoke države".
Načeloma to drži (ravno na tisočem mestu model ni, je bil kar priden pri delanju škode), mene zanima, je delal škodo po lastnem premisleku ali mu je sugeriral tisti človek, ki ga je po mailih zelo vneto obveščal za vsako malenkost? In kje je denar, to bi pa organe pregona moralo najbolj zanimati. In seveda kaj za ena svinja se je omastila, so bili to politiki, je bil to Kovačič kar sam ali gre za zares totalne budale, da niso vedeli kam vse to pelje? Mene "globoka država" ki jo je iznašel za domače razmere Pezdir ne zadovljuje, ta je povrh vsega še na eno oko slep, desnih razbojnikov sploh ne opazi, kot da jih ni. Globoka država je tako meglen pojem kot udbomafija ali kaj drugega sočnega, ki ne pove ničesar. Mi potrebujemo raziskavo primera za primerom, barabe za barabo, pa naj bo levi ali desni razbojnik. Za mene je tak primerek predvsem razbojnik, ali je desni ali levi je manj pomembno.
Pa da ne bo nesporazuma, to velja za bančne primere v vseh bankah, ki so nasedle in jih je morala država dokapitalizirati.