Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

abrame sporočil: 1.628
Nategunstvo v naši super družbi ima zelo dolgo brado in veliko različnih obrazov. Ko jih vse postavimo v vrsto, en takle kovaček ne bo stal med prvimi 1000 primernimi za "tehtanje". Tu vmes so pa velike dimenzije Črne Luknje "globoke države".

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2691410

Strani: 1

vrac sporočil: 11.068
Zadnja sprememba: vrac 07.01.2018 09:47
[abrame]
Nategunstvo v naši super družbi ima zelo dolgo brado in veliko različnih obrazov. Ko jih vse postavimo v vrsto, en takle kovaček ne bo stal med prvimi 1000 primernimi za "tehtanje". Tu vmes so pa velike dimenzije Črne Luknje "globoke države".
Načeloma to drži (ravno na tisočem mestu model ni, je bil kar priden pri delanju škode), mene zanima, je delal škodo po lastnem premisleku ali mu je sugeriral tisti človek, ki ga je po mailih zelo vneto obveščal za vsako malenkost? In kje je denar, to bi pa organe pregona moralo najbolj zanimati. In seveda kaj za ena svinja se je omastila, so bili to politiki, je bil to Kovačič kar sam ali gre za zares totalne budale, da niso vedeli kam vse to pelje? Mene "globoka država" ki jo je iznašel za domače razmere Pezdir ne zadovljuje, ta je povrh vsega še na eno oko slep, desnih razbojnikov sploh ne opazi, kot da jih ni. Globoka država je tako meglen pojem kot udbomafija ali kaj drugega sočnega, ki ne pove ničesar. Mi potrebujemo raziskavo primera za primerom, barabe za barabo, pa naj bo levi ali desni razbojnik. Za mene je tak primerek predvsem razbojnik, ali je desni ali levi je manj pomembno.
Pa da ne bo nesporazuma, to velja za bančne primere v vseh bankah, ki so nasedle in jih je morala država dokapitalizirati.

Strani: 1