Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[MarijanMacek]
Kvaliteta teh KFC pišk je tako dobra, da sem jih leta 1980 v Montani jedel trikrat:
Jaz sem v KFC jedel enkrat v Angliji in se mi ni zdelo slabo, pa tudi ne tako dobro, da bi se tja vračal. Se pa tudi doma nisem kaj dosti pital s pohanimi piškami.
Takšen gnoj od futra si pa Slovenci res ne zaslužimo. Moja žena je včasih rekla, da v UKC v kuhinji niso priipravljali ocrtih pišk, temveč utopljenke!
No, naše domače navade so res tako retro peklenske: kopanje v vrelem olju. KFC in bolj moderne krmilnice uporabljajo tlačno cvrtje: manj mastno in hitrejše, je pa okus majčkeno bolj voden kot pri 100% oljni kopeli. To kompenzirajo "tajne" začimbe "polkovnika" Sandersa, ki ni imel vojaškega čina ampak častni naziv države Kentucky. en.wikipedia.org/wik...ky_colonel
Pa brez zamere finančni navdušenci nad takšno ogabo od košte!
Rekel bi, da je med zmerjanjem in izganjanjem na eni ter malikovanjem teh hitroslužnih novotarij na drugi strani precejšnja razlika. Pa mogoče ni, ker meni ni všeč nobena od teh opcij. Pa tudi ne vsakodnevno domačijsko nabijanje tega psevdo poslovnega časnika o raznih uberjih, teslah, kriptah in ameriških piškah.

Prekanjeni Frankl bi lahko malo pofilozofiral o deželnih medijih, njih vlogi in svobodi v luči prepovedi s strani zakoncev Login, izgubljene pravde medijskega vele(so)lastnika Stojana Petriča proti novinarki javne hiše in zadregah nisamjaodavde ministrstva za kulturo ob tevtonskih lastniških premikih. Tudi Krjavelj je bil le prefrigan vaški zabavljač, ki je skrbel za svojo kozo. :twisted: