Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

rame sporočil: 959
Poglejte tednik pritisk na zaposlene -www.rtvslo.si/tednik...-oddaj/193
Tako se je v Sloveniji prodajalo podjetja in se vidi kje pristanejo ko so očiščena delavcev.V AAT je v enem letu odšlo 50 od 200 zaposlenih.
Tako se bo na žalost zgodilo v luki Koper.Težava je tudi v tem, ker imajo delavci previsoke plače po mišljenju SDH ja.
V sobotni prilogi je dober članek ,ki predvideva ko bomo vse razprodali se bo moralo tretjina Slovencev izseliti iz države zaradi ekonomske potrebe.Žalostno kaj nam je uspelo narediti iz Slovenije.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2690181

Strani: 1

sopranos sporočil: 11.405
[rame]
Poglejte tednik pritisk na zaposlene -www.rtvslo.si/tednik...-oddaj/193
Tako se je v Sloveniji prodajalo podjetja in se vidi kje pristanejo ko so očiščena delavcev.V AAT je v enem letu odšlo 50 od 200 zaposlenih.
Tako se bo na žalost zgodilo v luki Koper.Težava je tudi v tem, ker imajo delavci previsoke plače po mišljenju SDH ja.
V sobotni prilogi je dober članek ,ki predvideva ko bomo vse razprodali se bo moralo tretjina Slovencev izseliti iz države zaradi ekonomske potrebe.Žalostno kaj nam je uspelo narediti iz Slovenije.
Lastniki AAT so Poljaki. In njim je pač nenavadno da imajo zaposleni v Sloveniji 2x višje plače kot oni na Poljskem. Ni važno kako si mi lažemo in blefiramo, v očeh sveta (vsaj tistega dela, ki nas sploh pozna) smo mi v družbi Poljske, Češke, Slovaške, Hrvaške itd. Sploh pa je jasno, da so Poljaki AAT kupili zato, da dobijo reference.

Ampak namesto da bi kdo vodstvo SDH usekal po gobcu, so jim raje zvišali plače. Sem za privatizacijo in zasebno lastnino, ampak ne podjetjem kot so Biser d.o.o. in podobni.

Strani: 1