Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: Japonska družba bo del plače izplačevala v bitcoinih

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.196
Zadnja sprememba: crt 16.12.2017 06:13
[MrRooky]
Je to tehnologija sedanjosti, prihodnosti,... Ampak mi vedno nabijamo samo o BTC, balon, počilo bo, evforija, je denar, je valuta, je luft... Kakšnega bolj strokovnega članka o tem, kaj sploh so kripto valute (niso vse enake in nimajo vse enakega namena) v Financah še nisem zasledil. Če je že taka euforija, bi pričakoval tudi kakšen članek o denarnicah, kako varno hraniti kriptovalute, katere menjalnice so sploh na trgu, kakšne so pasti in še in še bi se dalo napisati. Taka in podobna vprašanja/teme me sprašujejo privat forumaši Financ in trudim se odgovorit, brez caps lock in klicajev :)
lej, novinar je tako kot poslanec. ok, to se zdaj mogoce ipak malo svinjsko do novinarjev slisi :) ampak hotel sem povedat, da tako kot poslanec dobi na mizo pol tone speha o vrtoglavosti postrvi, rece wtf in potem naj o tem glasuje, se tudi od novinarja / medija kao pricakuje, da se bo spoznal na "vse". se ne, jebiga.

lahko se gre res poglobit v nekaj. vendar tega casa ne bo mogel nameniti vsemu ostalemu. tako da specializiran novinar je nekaj, kar si privosci velika hisa (na velikem trgu). brez tega ostane predvsem novacenje zunanjih ljudi, ki so playerji na nekem podrocju, ti pa imajo povecini kaj drugega za pocet (glede na to, da so pac aktivni v necem drugem kot pisanju prispevkov za medij, ane).

ko gre za stvari, katerih osnova je v bistvu za splosno publiko komplicirana, razloziti jo je pa treba tako, da bo zlahka dostopna in se vedno tocna - je to samo se zaostreno.

tako da ce je tebi morda do tega, bi lahko zdruzil in pospravil material, ki si ga ze napisal, in navezal stik z ekipo revije/portala moje finance (predvsem marja milic) in bodo po moje prav veseli, ce lahko objavijo solidno razlago in vodic, pri cemer ti komot ostanes mr. X.

(pa ne zdaj mene gledat, ker meni se takih stvar ne da vec pocet, sem drugje nasel veselje.)

po smrti ti bodo postavili spomenik, etc :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2688778

Strani: 1

MrRooky sporočil: 351
[crt]
> [MrRooky]
> Je to tehnologija sedanjosti, prihodnosti,... Ampak mi vedno nabijamo samo o BTC, balon, počilo bo, evforija, je denar, je valuta, je luft... Kakšnega bolj strokovnega članka o tem, kaj sploh so kripto valute (niso vse enake in nimajo vse enakega namena) v Financah še nisem zasledil. Če je že taka euforija, bi pričakoval tudi kakšen članek o denarnicah, kako varno hraniti kriptovalute, katere menjalnice so sploh na trgu, kakšne so pasti in še in še bi se dalo napisati. Taka in podobna vprašanja/teme me sprašujejo privat forumaši Financ in trudim se odgovorit, brez caps lock in klicajev :)

lej, novinar je tako kot poslanec. ok, to se zdaj mogoce ipak malo svinjsko do novinarjev slisi :) ampak hotel sem povedat, da tako kot poslanec dobi na mizo pol tone speha o vrtoglavosti postrvi, rece wtf in potem naj o tem glasuje, se tudi od novinarja / medija kao pricakuje, da se bo spoznal na "vse". se ne, jebiga.
To, da se vsi ne moremo spoznati na vse, mi je jasno ;) Jaz vremena nikoli ne komentiram (na forumu). Ampak nekaj res dobrih objav je pa bilo! Da ne bom samo kritiziral. V mislih sem imel "podmladek", ki je na tem področju bolj doma in bolj odprte glave

lahko se gre res poglobit v nekaj. vendar tega casa ne bo mogel nameniti vsemu ostalemu. tako da specializiran novinar je nekaj, kar si privosci velika hisa (na velikem trgu). brez tega ostane predvsem novacenje zunanjih ljudi, ki so playerji na nekem podrocju, ti pa imajo povecini kaj drugega za pocet (glede na to, da so pac aktivni v necem drugem kot pisanju prispevkov za medij, ane).

ko gre za stvari, katerih osnova je v bistvu za splosno publiko komplicirana, razloziti jo je pa treba tako, da bo zlahka dostopna in se vedno tocna - je to samo se zaostreno.
To se odraža na forumu ;)
tako da ce je tebi morda do tega, bi lahko zdruzil in pospravil material, ki si ga ze napisal, in navezal stik z ekipo revije/portala moje finance (predvsem marja milic) in bodo po moje prav veseli, ce lahko objavijo solidno razlago in vodic, pri cemer ti komot ostanes mr. X.

(pa ne zdaj mene gledat, ker meni se takih stvar ne da vec pocet, sem drugje nasel veselje.)
Ne "gledam" tebe..sem razmišljal o tem, da bi zmetal skupaj par osnovnih stvari, ki se pojavljajo kot vprašanja, oziroma se prepozna zmeda v odgovorih..in nekako tudi meni časovno ne znese. Delo od katerega živim, čas za moje bljižnje, čas za moj hobi oziroma prisotnost ob računalniku, spremljanju kripto trga in še in še... ...Saj vem, če bi namenil "vodiču" toliko časa, kot sem ga porabil za "prepucavanje" na forumu, bi nastal že zelo obširen tekst. Si je pa treba za to vzet čas, prav namensko, se poglobiti, parkrat prebrati napisano in upoštevati vse "humanitarne" nasvete ;) . To pa seveda zahteva precej več časa, kot odgovor "na mah"


po smrti ti bodo postavili spomenik, etc :)
Ja, pa na to računam! Sej to slovenci počnemo, lep velik grob, napol grobnico z orjaško marmornato ploščo in zlatim napisom - saj to je spomenik?...in 1.novembra vsaj 50 sveč in ogromno rož, mora bit več kot pri tistemu, ki bo "ležal" na sosednji parceli ;)

Strani: 1