Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Tito in predsednik vrhovnega sodišča v šoli

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-454644 sporočil: 10.900
Mi smo shizofrena zahrbtna druzba. Na eni strani tozimo drzavo, ki ciganom ne zagotovi vode, na drugi strani bi jim porusili hise, ki so jih sami zgradili. Zadnja Tarca kaze vso tezo pravniskih deviacij, ki delajo v imenu drzave. Ce bi se vracali v cas pred osamosvojitvijo, OK. Ampak se vracamo v leto 1945. Grozno je, da to delajo povojne generacije. Ne le v zdravstvu, sodstvu,solstvu, tudi v znanosti. Vse bodo unicili, ce jih nekdo ne bo ustavil.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2687794

Strani: 1

anon-333107 sporočil: 8.271
Kdo naj bi jih pa ustavil!??

Očitno bo DUH ww2 še dolgo buril Duhove.

Zagotovo ima prste vmes UDBA! :)
kzupanc sporočil: 10.519
[FIN-454644]
Mi smo shizofrena zahrbtna druzba. Na eni strani tozimo drzavo, ki ciganom ne zagotovi vode, na drugi strani bi jim porusili hise, ki so jih sami zgradili. Zadnja Tarca kaze vso tezo pravniskih deviacij, ki delajo v imenu drzave. Ce bi se vracali v cas pred osamosvojitvijo, OK. Ampak se vracamo v leto 1945. Grozno je, da to delajo povojne generacije. Ne le v zdravstvu, sodstvu,solstvu, tudi v znanosti. Vse bodo unicili, ce jih nekdo ne bo ustavil.
Od Romov seveda moramo zahtevati spoštovanje enakih zakonov kot veljajo za vse. Imajo pa tudi enake pravice. To je edino, kar šteje. Kar sme početi Rom, smem početi tudi jaz. In kar moram početi jaz, mora tudi Rom. In obratno.

Strani: 1