Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

TPMR sporočil: 40
Meni je to bolj absurdno da nek upravnik razpolaga in se UKVARJA z mojim premozenjem!!!!

Sistem je napacno postavljen. Vsak naj dobi ENAK dodatek za otroka za vrtec. Zakaj bi ponovno kaznovali tistega ki je priden in ki si je bil sposoben zasluziti vec kot pa tisti ki se cohlja???? Take razlike imamo ze pri davkih, zdravstvu, sistemu za penzijo,....

Prednost bi bila, da bi drzava lahko odpustila XXX uradnikov ki se cohlajo, kateri bi lahko kaj v zivljenju tudi dosegli ce bi kaj pametnega delali.

Tak sistem poznajo veliko drzav, ena izmed njimi je Nemcija.

Samo mi raje zivimo v takem sistemu ker je bolj delavno intenziven in doprinese motivacijo da se sistem izigrava ker je slab in ni logicen.

Potrebno je pogledati samo ze oken in nekaj spremeniti, ne pa izumljati toplo vodo.

LP

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2684865

Strani: 1

crt sporočil: 27.193
[TPMR]
Meni je to bolj absurdno da nek upravnik razpolaga in se UKVARJA z mojim premozenjem!!!!
lahko poskusis tudi tako, da ne das vloge za otroski dodatek.

(preverjeno je mozno je ne dati :)
sopranos sporočil: 11.404
Lažna predpostavka za takimi idiotskimi članki je, da bi bilo kaj drugače, če podjetniki vse plačevali. Kot da bi potem znižali davke ali bi javna uprava bolje delovala. V resnici pa bi imeli Štruklji in podobna zalega samo višje plače. Namesto 400 bi bila razlika 500 ali 600 evrov v korist javnosektoraških parazitov.

Tukaj Finance objavljajo ta članek, v sosednjem pa njihov novinar ugotavlja, da šola ne uči otrok o finančni pismenosti. Kot da ne gre za povezani zadevi. Če še Finance streljajo take kozle, a je potem kaj čudnega da se nič ne spremeni?

Vlada še vedno ne spoštuje sodbe US glede zasebnega šolstva. Zasebno zdravstvo bo tudi kmalu prepovedano. In mi naj polno plačujemo davke?
anon-333107 sporočil: 8.271
[TPMR]
Meni je to bolj absurdno da nek upravnik razpolaga in se UKVARJA z mojim premozenjem!!!!

Sistem je napacno postavljen. Vsak naj dobi ENAK dodatek za otroka za vrtec. Zakaj bi ponovno kaznovali tistega ki je priden in ki si je bil sposoben zasluziti vec kot pa tisti ki se cohlja???? Take razlike imamo ze pri davkih, zdravstvu, sistemu za penzijo,....

Prednost bi bila, da bi drzava lahko odpustila XXX uradnikov ki se cohlajo, kateri bi lahko kaj v zivljenju tudi dosegli ce bi kaj pametnega delali.

Tak sistem poznajo veliko drzav, ena izmed njimi je Nemcija.

Samo mi raje zivimo v takem sistemu ker je bolj delavno intenziven in doprinese motivacijo da se sistem izigrava ker je slab in ni logicen.

Potrebno je pogledati samo ze oken in nekaj spremeniti, ne pa izumljati toplo vodo.

LP
Izjemen komentar.

Prava ČRNA PERLA!

Kaj tukaj samo mene zrabi bipolarna motnja!? Ko ne vem ali bi se smejal, ali morda jokal!?

Kakšen upravnik razpolaga s tvojim premoženjem!??

In kaj si hotel povedati!?? Da naj bi se socialni dodatki talali kar nekako na lepe oči!? Kakor se pač vidijo iz okna!?

Tako delajo v Nemčiji!???

Strani: 1