Zasebnost

Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2682930] 08.11.17 18:05 · odgovor na: najobj (#2682899)
Odgovori   +    0
[najobj]
... Get Rid of Capitalism? Millennials Are Ready to Talk About It ...
... čuj, tebi pa se res vidi, da ne delaš na Financah, ker ne veš, kakšni naslovi se najbolj klikajo ...
P.S. zgoraj je naslov članka na Bloombergu, ki si ga nalimal brez zelo zanimivega naslova ...
Čuj, jaz delam v katakombah Financ, džabe, samo za vernike, zato mi ni treba uporabljat istih vab kot franklovkam in franklovcem v višjih etažah Delavskega doma.

Naslov članka je pa razviden iz linka, če miško pripelješ nanj, kar funkcionalno pismeni, ki jih zadeva zanima, znajo ugotoviti, drugim pa tole itak ni namenjeno. No ja, malo je, sicer ne bi bilo pobalinsko ampak samo špeckahlanje. :-)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2682930

Strani: 1

najobj sporočil: 31.951
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2683014] 09.11.17 10:16 · odgovor na: pobalin (#2682930)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 09.11.2017 10:17
[pobalin]
> [najobj]
> ... Get Rid of Capitalism? Millennials Are Ready to Talk About It ...
> ... čuj, tebi pa se res vidi, da ne delaš na Financah, ker ne veš, kakšni naslovi se najbolj klikajo ...
> P.S. zgoraj je naslov članka na Bloombergu, ki si ga nalimal brez zelo zanimivega naslova ...
Čuj, jaz delam v katakombah Financ, džabe, samo za vernike, zato mi ni treba uporabljat istih vab kot franklovkam in franklovcem v višjih etažah Delavskega doma.

Naslov članka je pa razviden iz linka, če miško pripelješ nanj, kar funkcionalno pismeni, ki jih zadeva zanima, znajo ugotoviti, drugim pa tole itak ni namenjeno. No ja, malo je, sicer ne bi bilo pobalinsko ampak samo špeckahlanje. :-)
... eh, saj jaz te razumem, ampak če ti razumeš publiko na totem forumu, je naslov "Get Rid of Capitalism? Millennials Are Ready to Talk About It" tako lepo videti, da ga je lepše videti dvakrat, če ne celo trikrat ...

Strani: 1