Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
Zadnja sprememba: bc123a 06.11.2017 09:06
[hocevarb]
> [bc123a]
> Zmanjsanje ogljicnih izpustov deluje tako, da ti svinjas naprej, nekdo pa jih dejansko mora zmanjsati. Torej moras recimo termoelektrarno zapreti, ne samo zgraditi hidroelektrarne.

Ja, kot razumem, sistem tako deluje. Nekdo je zgradil HE in zato zaprt TE ali pa ni zgradil nove TE.
No, prvo skupaj z drugim se, tretje je pa malo smesno ce govorimo o "zmanjsanju".

Recimo, jaz nisem zgradil nove GWatne termoelektrarne. Kje lahko kasiram?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2682399

Strani: 1

BorutHocevar sporočil: 1.534
> [hocevarb]
> Ja, kot razumem, sistem tako deluje. Nekdo je zgradil HE in zato zaprt TE ali pa ni zgradil nove TE.
[bc123a]
No, prvo skupaj z drugim se, tretje je pa malo smesno ce govorimo o "zmanjsanju".

Recimo, jaz nisem zgradil nove GWatne termoelektrarne. Kje lahko kasiram?
Upoštevajte, da raba elektrike raste.
crt sporočil: 27.194
[bc123a]
No, prvo skupaj z drugim se, tretje je pa malo smesno ce govorimo o "zmanjsanju".
Recimo, jaz nisem zgradil nove GWatne termoelektrarne. Kje lahko kasiram?
lej, to je tako kot ze tradicionalno placevanje subvencij kmetom za opustitev proizvodnje.

we went thru the looking glass a long time ago :)
najobj sporočil: 31.920
[bc123a]
> [hocevarb]
> > [bc123a]
> > Zmanjsanje ogljicnih izpustov deluje tako, da ti svinjas naprej, nekdo pa jih dejansko mora zmanjsati. Torej moras recimo termoelektrarno zapreti, ne samo zgraditi hidroelektrarne.
>
> Ja, kot razumem, sistem tako deluje. Nekdo je zgradil HE in zato zaprt TE ali pa ni zgradil nove TE.
No, prvo skupaj z drugim se, tretje je pa malo smesno ce govorimo o "zmanjsanju".

Recimo, jaz nisem zgradil nove GWatne termoelektrarne. Kje lahko kasiram?
... čuj, zakaj samo eno, če ne zgradiš dveh, boš pokasiral duplo ...

P.S.: nekaj www.finance.si/88615...li-robotov je treba delat in ker čisto vse glih ne more biti javni sektor, je družba Belektron tudi na slovenskem trgu ponudila storitev doseganja ogljične nevtralnosti podjetij in produktov ...

Strani: 1