Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.629
[Smudlek]
Sem šel čez komentarje in edino kajulci mi pije vodo, nekako izhaja iz razmišljanja.
Torej, kaj je UTD? Nič novega, jaz se spomnim, da so ga poznali že Rimljani, lahko celo, da je pred njimi že kdo drug pogruntal zadevo, ne vem. Od takrat je znan pregovor kruha in iger, sedaj se temu lepše reče UTD.
Rimljani so to financirali z molzenjem kolonij in osvajanjem in ropanjem novih ozemelj. Vsakič, ko so ladje z žitom iz Egipta zamujale v Ostijo, so bili v Rimu nemiri.

Zdej, ne bi sploh rad debatiral o UTD, ampak samo dodal bi, da mi sicer imamo v Kopru luko, ampak ne vem, od kod naj bi zastonj roba notri prihajala :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2681185

Strani: 1

FIN-454644 sporočil: 10.893
Zadnja sprememba: FIN-454644 27.10.2017 16:31
Pa v Jugi smo bili tudi vsi zaposleni, vsi imeli place, pa ni se bilo treba pretegnt na sihtu. Tapridni so popoldne zidali hise in vikende. Zakaj je bilo tako? Ker je Tito nazical dovolj denarja. So rekli: Tito je krao a je i nama dao. In so rekli, da je krmilil med Rusi in Ameri: dal je zmigovec levo in peljal desno. Tako ti to ide. Ce hoces razdeliti, moras imeti. Od kod, je pa druga zgodba. Ko je Tito sel na drugi svet, se je pokazal en haufn pufov in bankrot. Delili smo tudi tisto, cesar nismo imeli?
anon-106712 sporočil: 3.698
[Gustl]
Rimljani so to financirali z molzenjem kolonij in osvajanjem in ropanjem novih ozemelj. Vsakič, ko so ladje z žitom iz Egipta zamujale v Ostijo, so bili v Rimu nemiri.

Zdej, ne bi sploh rad debatiral o UTD, ampak samo dodal bi, da mi sicer imamo v Kopru luko, ampak ne vem, od kod naj bi zastonj roba notri prihajala :)
Sploh ne gre toliko za molzenje, gre bolj za to, da vreča ne spušča. Z UTD-jem ne pušča nič, stvar je jasna, koliko kdo dobi. Molzne krave se pa ve, kdo so, vsak, ki kakorkoli prispeva v državno blagajno.

Strani: 1