Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bobek13 sporočil: 4.301
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2680033] 21.10.17 09:11 · odgovor na: pobalin (#2680023)
Odgovori   +    1
si ga videl japončke, hardcore nacionaliste, samo za domači trg so ustavili proizvodnjo, da odpravijo nepravilnosti, samo na domačem trgu bo vpoklic na inšpekcijo, je*eš tujce...

na tak odnos Nissana, lahk sam eno ponarodelo krilatico rečem - še premal smo jih (nukal)!

:-)))))

lpA

p.s.: saj nisem prevec politično nekorekten, ali? :-)))

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2680033

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2680038] 21.10.17 10:39 · odgovor na: bobek13 (#2680033)
Odgovori   +    0
[bobek13]
si ga videl japončke, hardcore nacionaliste, samo za domači trg so ustavili proizvodnjo, da odpravijo nepravilnosti, samo na domačem trgu bo vpoklic na inšpekcijo, je*eš tujce...
Ja, lahko gledaš tako, ampak pazi, tole sem napisal za provokacijo. Če prebereš še enkrat, boš ugotovil, da gre očitno za primer "globoke države", ki predpisuje certificirane tehnike in postopke za končno kontrolo avtomobilov v firmah/državi, ki ima že dolgo imidž top kvalitete in integritete. Ko se začne nemarno luščiti glazura celo s top šit ikon Nemcev in Japoncev, je res šit.

O teh japonskih inšpekcijskih praksah bi se dalo veliko debatirati, bi pa od liberalnega bralca liberalnih Financ pričakoval, da bo bolj pozoren na ta neliberalni vidik japonskega gospodarskega čudeža. Pa na to, da so japonski postopki, certifikati in kontrole tako natančno predpisani, da je vseeno možno goljufati 20 let. Nadljudi ni nikjer, šmugl je povsod. :-)
na tak odnos Nissana, lahk sam eno ponarodelo krilatico rečem - še premal smo jih (nukal)!
p.s.: saj nisem prevec politično nekorekten, ali? :-)))
Najbrž sem jaz med zadnjimi, ki lahko kaj reče o politični korektnosti, ampak tale z nukanjem je še zame šla čez rob. Predvsem pa "mi" nismo imeli nič zraven, hvalabogu.

Strani: 1