Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: (V ŽIVO) Policija pri Todorićevih v Kulmerjevih dvorih!

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

gobim sporočil: 583
Samo nekaj me zanima. Ali iščejo podatke, da bi pospešili preiskavo ali za to, da bi jih spravili na varno..

Zamislite kakšno možnost za izsiljevanje ponujajo podatki o "stimulaciji" prodaje npr. Mercatorja Agrokor-ju. Z njimi ima nekdo možnost, da izsiljuje praktično celoten spekter slovenske politike (pa ne samo politike, tudi novinarje , urednike, PR agencije, lobiste, gospodarstvenike,...). Si lahko zamislite kakšen efekt bi imelo razkritje, da so nekateri prominentni nasprotniki deal-a z Mercatorjem, ali pa borci za sloenske interese ,v resnici prodajo v ozadju močno podpirali. Lahko, da je stvar zelo podobna trgovini z orožjem, kjer hrvaške oblasti še vedno "držijo za jajca" slovenske "osvoboditelje".

Podobno je s podatki o "stimulacijah" hrvaških politikov vse od osamosvojitve naprej. Prav zanima me, kako dolgo bo živel Todorić? Lahko, da se mu dolgotrajni rak, ki ga je uspešno zdravil v tujini, naenkrat poslabša.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2678923

Strani: 1

FIN-379669 sporočil: 8.001
Dejansko so to špekulacije, ker pri nas je bil oficir za zveze (za Slovenijo) Tomaž Lovše. Ta pa je že stran od dogajanja in "varen" (in vsi podatki z njim).

Dvomim, da imajo Hrvati neposredne dokaze proti Slovencem, razen če jih ne bo posredoval Lovše. Ker pa je bil slednji hitro spuščen iz pripora in nadalje razbremenjen vseh drugih postopkov, ker je kao plačal neko denarno kazen (prej varščino) in poravnal upnikom vse dolgove, je zadeva pri nas pravno zapečatena.

Kake insinuacije iz Cro pa bodo pri nas bolj predmet šank razprav.

Mercator je bolj zanimiv zaradi dogajanja pred prodajo - kdo vse si je kot dobavitelj mastil brke pod vodstvom Jankovića, Debeljaka in Balažica. Ampak dvomim tudi, da bo to še koga zanimalo, ker je to stara zgodba.

(Pa še močan mednarodni element je bil prisoten v zgodbi prodaje, zato bodo Hrvati, karkoli bodo imeli v rokah, previdni.)

Slovenska barka mirno plove dalje. Po moje.
siap sporočil: 2.195
Čuj taubek, s kom se je kučko pod pručko sestal in pogovarjal na temo MERCATOR, ha???
anon-43949 sporočil: 4.362
Zadnja sprememba: anon-43949 16.10.2017 09:16
[gobim]
Samo nekaj me zanima. Ali iščejo podatke, da bi pospešili preiskavo ali za to, da bi jih spravili na varno..

Zamislite kakšno možnost za izsiljevanje ponujajo podatki o "stimulaciji" prodaje npr. Mercatorja Agrokor-ju. Z njimi ima nekdo možnost, da izsiljuje praktično celoten spekter slovenske politike (pa ne samo politike, tudi novinarje , urednike, PR agencije, lobiste, gospodarstvenike,...). Si lahko zamislite kakšen efekt bi imelo razkritje, da so nekateri prominentni nasprotniki deal-a z Mercatorjem, ali pa borci za sloenske interese ,v resnici prodajo v ozadju močno podpirali. Lahko, da je stvar zelo podobna trgovini z orožjem, kjer hrvaške oblasti še vedno "držijo za jajca" slovenske "osvoboditelje".

Podobno je s podatki o "stimulacijah" hrvaških politikov vse od osamosvojitve naprej. Prav zanima me, kako dolgo bo živel Todorić? Lahko, da se mu dolgotrajni rak, ki ga je uspešno zdravil v tujini, naenkrat poslabša.

Ja, ja - Slovenijo držijo za jajca vsi, najbolj pa "levica" s svojo nedotakljivo "osvoboditeljsko" mafijo na čelu - ta ima strogo za svojo lastnino vse, kar je javnega in državnega - tudi Mercator, pa naj bo magari stokrat prodan komurkoli, zato jo tako boli...

In še to: si lahko zamislite, kakšen efekt bi imelo recimo razkritje pranja ene milijarde evrčkov iranskega denarja v NLB?
Seveda pa se to nikoli ne bo razkrilo, ker nam to garantirajo "strici iz ozadja".

Kaj že dela Kos v NLB - saj ni bančnik? Tudi mene namreč že od vsega začetka zanima, ali išče dokumente, da bi pospešil kakšno preiskavo, ali da bi jih "spravil na varno"...
bc123a sporočil: 48.253
[gobim]
Samo nekaj me zanima. Ali iščejo podatke, da bi pospešili preiskavo ali za to, da bi jih spravili na varno..
Morebitni, skoraj gotov bankrot Agrokorja bo tako zamajal hrvasko gospodarstvo (turisticna sezona mimo, prihaja sezona suhih krav) da je povsem jasno kaj iscejo - dokaze, s katerimi bodo tole druzbo spravili za zapahe, ker ce ne, bo ulica lincala njih, ko se prekucne hrvasko gospodardtvo.

Po dosedaj znanem bi tule moralo iti sedet velik del vodstva agrokorja, pa se lep del revizorjev z njimi.
bigl sporočil: 18.363
Če ne bi prodali bi bil v stečaju ali pa v prisilki. Tako pa so upniki dobili več kot bi v stečaju ali prisiliki. Tako enostavno je to. Lep dan.

Strani: 1