Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: RTV obžaluje neljubi dogodek. Če bi odgovorni opravili svoje delo, škandala ne bi bilo!

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.972
[simona2]
jaz sem to objavila zato, ker se mi zdi katastrofalno sprenevedanje javnega zavoda, kdo bi moral včerajšnjo šlamastiko preprečiti in kdo je imel vse vzvode in je plačan za to, da to naredi; ne samo, kot tisti, ki dobivajo plačo, ampak tisti, ki iz njo človeško delajo; Tanjo so potisnili v svetovni drek, pa ne bi bilo treba in ne bi smeli; zdaj pa ji ponujajo pomoč?! in bodo ukrepali z vsemi postopki in pravili, namesto,da bi jo včeraj nekdo peljal na kavo in rekel, ljubica, pejt domov - in poklical enega drugega voditelja, da primaje svojo rit na oddajo! meni ni smešno, ker se Tanja ne bo pobrala, ko se ji reži cela SLO, temle se pa nič ne bo zgodilo; da ne govorim o tem, da če bi ukrepali že davno, bi bila tudi Tanja drugačna.. taka kot je, pa ne more nič; mi je pa fajn, da se vsi režite, lahk bi zlezli malo vase -- in ne pozabite -- I'm watching you --
... čuj, Simona ... evo, ker o naslajanju forumašev pišeš kar počez, sem se jaz - ker sem včasih malo žleht - pohecal predvsem iz Financ in iz vodstva RTV Slovenija, ne pa iz Tanje Gobec ...

P.S.: ko včasih po prekrokani noči zjutraj nisem mogel na delo, sem preprosto poklical šefa in mu lepo povedal, da se slabo počutim in da bom vzel dopust, pa ni bilo nobenih problemov ... ja, je pa res, da ne vem, kakšne šefe ima Tanja Gobec, pa tudi to je res, da se ga jaz prejšnji večer ne bi nadudal, če bi vedel, da imam zjutraj pomemben sestanek ali neodložljivo delo ... aja, verjetno bo sama zaradi sebe morala iti za nekaj cajta v "back office", seveda pa upam, da kakšno zakompleksano šefovsko budalo na RTV Slovenija Tanje Gobec zaradi tega ne bo odpustil, ker to bi bilo res svinjsko ...