Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.405
[kajulci]
>A sedaj bomo pa še Erjavca zagovarjali al kako? Sem gledal tisto oddajo in Erjavec je rekel, da bi moral vsak upokojenec dobiti vsaj 1.000 EUR.

Ni tega rekel. Ali nisi gledal ali si pozabil ali si pa zmišljuješ. In zagovarjanje resnice nima nobene veze z branjenjem erjavca. V bistvu sploh ne razumem kaj češ rečt. A če ti gre erjavec na kurac (komu pa ne gre), to potem pomeni, da mu irne duše lahko pripisujemo vse žive laži, ker itak ni naš, ergo nas resnica sploh ne zanima. Sori, če ti presojaš kaj je res in kaj ni po tem, ali ti je oseba všeč ali ne, potem nima smisla, da se midva še pogovarjava. Ker ne bova niti milimeter naprej prilezla.
Sem gledal in vem kaj je rekel. Morda je to rekel v paniki. Ne vem zakaj je to rekel. Ni pa nikoli te zadeve zares vzel nazaj. Ko bi vsaj rekel, ja na tistem soočenju sem malo prehitro to izjavil. Hotel sem reči to in to (in bi lepo logično razložil), pa je na žalost ven prišlo čisto nekaj drugega. Si bom pa še naprej prizadeval, da bi se položaj upokojencev izboljševal.