Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Čisto resno o nadzoru nad kriptožetoni

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

MrRooky sporočil: 351
[Glavni forum] Tema: Čisto resno o nadzoru nad kriptožetoni
[#2678025] 10.10.17 14:06 · odgovor na: najobj (#2677986)
Odgovori   +    1
[najobj]
> Saj je povedal.... In tudi to, če te sploh zanima, bi z lahkoto sam našel na netu.... Ampak zgleda da bolj ljubiš trolanje po forumih (glede na število objav!), kot pa da te stvar resnično zanima in bi si našel odgovor...
>
> Grem metat kocke, v kater ICO bom vložil del mezde :))))))

... ejga čuj, ker si mi zadnjič napisal, da mi ne boš več odgovarjal, ti bom naslednjič eksplicitno napisal, da mi ne rabiš odgovarjat na retorična vprašanja ...

P.S.: z retoričnimi vprašanji sem ti hotel povedat samo to, da če nekdo (= Tim Žagar) v nekaj zaupa, potem tistemu nameni več kot 5% svojega prostega denarja ... aja, če že špijoniraš, potem še poglej, od kdaj trolam po totem forumu in začni računat ...
Odgovoril sem ti v upanju, da ti bo odgovor vsaj malo razsvetlil temo v tvojem poznavanju tematike ;) Žal sem bil neuspešen

Nič ne špijoniram, pri vsakem nick name piše število objav... A tudi paranojo na špijuniranje imaš? Ne ločiš med pogledom in špijuniranjem :)))))))) in dol mi visi koliko časa že to počneš, zgleda pa, da ti gre to dobro od rok :)))) Čas za računanje, bom raje namenil pregledu in iskanju tistih uspešnih 5% ICO!

Tole niso bila retorična vprašanja ampak vprašanja, ki izkazujejo neznanje in mešanje sadja

Veš, jaz tudi zaupam samo 5% proizvajalcem avtomobilov! Zato vozim enega izmed teh in ne enega imed vseh ostalih 95%. Če boš uspel dojeti, kaj sem ti hotel s tem povedati

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2678025

Strani: 1

najobj sporočil: 31.945
[Glavni forum] Tema: Čisto resno o nadzoru nad kriptožetoni
[#2678043] 10.10.17 15:13 · odgovor na: MrRooky (#2678025)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 10.10.2017 15:15
[MrRooky]
> [najobj]
> > Saj je povedal.... In tudi to, če te sploh zanima, bi z lahkoto sam našel na netu.... Ampak zgleda da bolj ljubiš trolanje po forumih (glede na število objav!), kot pa da te stvar resnično zanima in bi si našel odgovor...
> >
> > Grem metat kocke, v kater ICO bom vložil del mezde :))))))
> ... ejga čuj, ker si mi zadnjič napisal, da mi ne boš več odgovarjal, ti bom naslednjič eksplicitno napisal, da mi ne rabiš odgovarjat na retorična vprašanja ...
>
> P.S.: z retoričnimi vprašanji sem ti hotel povedat samo to, da če nekdo (= Tim Žagar) v nekaj zaupa, potem tistemu nameni več kot 5% svojega prostega denarja ... aja, če že špijoniraš, potem še poglej, od kdaj trolam po totem forumu in začni računat ...
Odgovoril sem ti v upanju, da ti bo odgovor vsaj malo razsvetlil temo v tvojem poznavanju tematike ;) Žal sem bil neuspešen

Nič ne špijoniram, pri vsakem nick name piše število objav... A tudi paranojo na špijuniranje imaš? Ne ločiš med pogledom in špijuniranjem :)))))))) in dol mi visi koliko časa že to počneš, zgleda pa, da ti gre to dobro od rok :)))) Čas za računanje, bom raje namenil pregledu in iskanju tistih uspešnih 5% ICO!

Tole niso bila retorična vprašanja ampak vprašanja, ki izkazujejo neznanje in mešanje sadja

Veš, jaz tudi zaupam samo 5% proizvajalcem avtomobilov! Zato vozim enega izmed teh in ne enega imed vseh ostalih 95%. Če boš uspel dojeti, kaj sem ti hotel s tem povedati
... ejga čuj, ti bi mene očitno rad razjezil, pa ti ne gre glih dobro ...

P.S.: če že hočeš biti pameten s primerjavami iz realnega življenja, bi tota z avtomobili mogoče bila pametna, če bi napisal, da si poleg 5% denarja za avtomobil - ki mu zaupaš 100%, sicer ga ne bi vozil - za preostalih 95% denarja raje kupiš še kaj drugega, ker 20 avtomobilov (20 X 5 = 100) verjetno res ne rabiš ...

Strani: 1