Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Čisto resno o nadzoru nad kriptožetoni

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.945
[Glavni forum] Tema: Čisto resno o nadzoru nad kriptožetoni
[#2677986] 10.10.17 12:55 · odgovor na: MrRooky (#2677938)
Odgovori   +    0
Saj je povedal.... In tudi to, če te sploh zanima, bi z lahkoto sam našel na netu.... Ampak zgleda da bolj ljubiš trolanje po forumih (glede na število objav!), kot pa da te stvar resnično zanima in bi si našel odgovor...

Grem metat kocke, v kater ICO bom vložil del mezde :))))))
... ejga čuj, ker si mi zadnjič napisal, da mi ne boš več odgovarjal, ti bom naslednjič eksplicitno napisal, da mi ne rabiš odgovarjat na retorična vprašanja ...

P.S.: z retoričnimi vprašanji sem ti hotel povedat samo to, da če nekdo (= Tim Žagar) v nekaj zaupa, potem tistemu nameni več kot 5% svojega prostega denarja ... aja, če že špijoniraš, potem še poglej, od kdaj trolam po totem forumu in začni računat ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2677986

Strani: 1

MrRooky sporočil: 351
[Glavni forum] Tema: Čisto resno o nadzoru nad kriptožetoni
[#2678025] 10.10.17 14:06 · odgovor na: najobj (#2677986)
Odgovori   +    1
[najobj]
> Saj je povedal.... In tudi to, če te sploh zanima, bi z lahkoto sam našel na netu.... Ampak zgleda da bolj ljubiš trolanje po forumih (glede na število objav!), kot pa da te stvar resnično zanima in bi si našel odgovor...
>
> Grem metat kocke, v kater ICO bom vložil del mezde :))))))

... ejga čuj, ker si mi zadnjič napisal, da mi ne boš več odgovarjal, ti bom naslednjič eksplicitno napisal, da mi ne rabiš odgovarjat na retorična vprašanja ...

P.S.: z retoričnimi vprašanji sem ti hotel povedat samo to, da če nekdo (= Tim Žagar) v nekaj zaupa, potem tistemu nameni več kot 5% svojega prostega denarja ... aja, če že špijoniraš, potem še poglej, od kdaj trolam po totem forumu in začni računat ...
Odgovoril sem ti v upanju, da ti bo odgovor vsaj malo razsvetlil temo v tvojem poznavanju tematike ;) Žal sem bil neuspešen

Nič ne špijoniram, pri vsakem nick name piše število objav... A tudi paranojo na špijuniranje imaš? Ne ločiš med pogledom in špijuniranjem :)))))))) in dol mi visi koliko časa že to počneš, zgleda pa, da ti gre to dobro od rok :)))) Čas za računanje, bom raje namenil pregledu in iskanju tistih uspešnih 5% ICO!

Tole niso bila retorična vprašanja ampak vprašanja, ki izkazujejo neznanje in mešanje sadja

Veš, jaz tudi zaupam samo 5% proizvajalcem avtomobilov! Zato vozim enega izmed teh in ne enega imed vseh ostalih 95%. Če boš uspel dojeti, kaj sem ti hotel s tem povedati

Strani: 1