Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2676919] 04.10.17 09:36 · odgovor na: bobek13 (#2676700)
Odgovori   +    1
[bobek13]
Jap, ekomobilnost je prvovrstni ekonateg...
Približno tolikovrstni kot vsaka ideologija... Zato ima večina ekoagitatorjev družboslovno izobrazbo, da skozi šnelkurse in prepisane pamflete res izvrstno razumejo kemijske, fizikalne in biološke procese. :-)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2676919

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2677498] 07.10.17 15:11 · odgovor na: pobalin (#2676919)
Odgovori   +    1
Delo ima rubriko Kje so zdaj (kapitani slovenskih tranzicijskih aka piratskih ladij). Januarja so nekaj malega objavili o politikantsko-podjetniškem tipu, ki je v državni službi nepojasnjeno silno obogatel, pri čemer je čisto naključje, da je službeno in privatno mešetaril z nepremičninami in parklje uspel vtakniti tudi v prihvatizacijo BTC. Silno dolg prebavni trakt slovenskih sodišč ga je po prvi stopnji prebave vrnil v fazo prežvekovanja.

Kakorkoli že, meni je v pričakovanju nepremičninskega davka padlo v oči to, da je gursovskaja vrednost njegovega stanovanja cca dvakratnik vrednosti mojega, pol manjšega, ampak jaz v svoji "polovički" nimam ne terase in tudi ne parkirnega mesta (v pokriti garaži?). Očitno je bil Oven tisti, ki je izrabil posebno ponudbo TOP-GURS "če pokličete zdaj, vam v vrednost štejemo še vse hišne perifernalije." Bring it on, the superhik tax! Da se bomo počutili še bolj varne.
Podatki kažejo, da ima v Ljubljani 140 kvadratnih metrov veliko stanovanje s prostorno teraso in dvema parkirnima mestoma, ki je po oceni geodetske uprave vredno 341 tisoč evrov, njegovo 455 kvadratnih metrov veliko vilo z bazenom v Ankaranu (nekdanji počitniški dom Iskre) pa je Gurs ovrednotil na prav toliko.
www.delo.si/ozadja/k...daj_1.html

Strani: 1