Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2675963] 29.09.17 12:26 · odgovor na: anon-207617 (#2675939)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: pobalin 29.09.2017 12:30
[NemirniTujec]
Mr. Blitzschrieb, a ti mas to temo odprto prav za pizdakanje nad zaklenjenimi clanki, v smislu "prebral sem naslov in ze vidim da je cel clanek out of order"?
Mr. Nemirni, sem šel (namesto tebe, he, he) pogledat na začetek Špeckahlanja in ne, inicialna špecanja so bila nad prebranimi članki. Možno pa je, da tudi tu velja: novi časi, novi običaji.

Sicer nikjer nisem napisal, da je Frankov tekst out-of-order, sem se pa ob branju komentarjev g. Endimiona in tov. Najobj spomnil na Oblakovo Lipo in se mi je paralela nenadoma zazdela vredna debate. A sem samo navaden pobalin, ki je mogoče brcnil v totalno temo, ne pa v zanimivo temo.
Ker ce to tko spila, pol pa res vec ni prav nobenega razloga za narocnino...
Jaz ta razlog iščem že kar nekaj let, pa ga še nisem našel. Zate pa ne vem.
Un avtor je pa tko... ce mu frankl glih roko na hrbet zvije, od spredaj da snops na mizo in poleg s solznimi ocmi zastoka "c'mon, for ooold times sake", iz zepa pa mu gleda sop zelenih... pol z muko nekaj nakraca.
Per aspera ad astra.
Nemo enim fere saltat sobrius, nisi forte insanit.
Dum spiro, spero.
Dost lazje ga je na forumu zmanipulirat, da kaj posoli... saj ves, breme sirjenja Resnice pa to :-))
No, saj prav to sem imel za bregom s tem poskusom. Najprej sem mu hotel napisat z.s., ker pa sem se spomnil na njegovo muhavost in na svojo odgovornost, da to pobalinsko temo držim pri življenju, sem pač storil, kar sem storil. Je pa lepo, da ima ta moja mala provokacija mednaroden doseg. :-)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2675963

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2675968] 29.09.17 12:38 · odgovor na: pobalin (#2675963)
Odgovori   +    3
Tukaj na angleskem je vase pobalinstvo nadvse cenjeno... udba je tukaj dosti bolj tehnicno dovrsena, prakticno si pod kamerami ko stopis cez prag. Pobeg v eno minorno jezikovno skupino na spletu je eno zadnjih okenc umazane svobode v tem krasnem novem svetu.
anon-207617 sporočil: 6.899
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2675971] 29.09.17 12:51 · odgovor na: pobalin (#2675963)
Odgovori   +    4
V sosednji temi... starejsi gospod rename, ki se bliza vasim castitljivim pobalinskim letom, bo zgleda iz moralno trdnega in stabilnega jansevega zavetja pregnan med nas odpadnike, vsegliharje, abstinente! Med tiste, ki ostanemo doma in svoj glas podarimo zmagovalcu, kot on sam rece.

"Glej, neznatni clovek,
Neznansko silo svicarske centralne banke! Hromi so shodili, slepi spregledali, pravicni so zrtvovani na volilnem oltarju zaspekuliranih frankistov!"

Ali nekoliko manj vzneseno:
"ce bi se lahko se enkrat rodil,
najraje svicarski bancnik bi bil."

Tudi vsegliharji nismo vec to, kar smo bili...

Strani: 1