Zasebnost

Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2675939] 29.09.17 11:28 · odgovor na: pobalin (#2675933)
Odgovori   +    3
[pobalin]
Berem komentarje pod ful totalno zaklenjenim Franklovim člankom o učnih letih direktorja Kriptopolža na portalu Manežer,
manager.finance.si/8...lockchainu

pa mi šine v pobalinsko glavo en tak butast izziv za spretno pero (ni z veliko začetnico) in bister um. Bi kdo znal nam, forumskim retardirancem in drugim, razložiti osnove Oblakove Lipe in današnjih kriptovalut, glavne razlike in morebitne podobnosti med njimi? Koliko lip bi danes dobil za en bitkojn? Itn.

V mislih imam avtorja takega kalibra, da lahko danes objavi svoj več let star tekst in še vedno izpade frajer. Več tekstov, s pripisom "čez X let vse prav pride". #ifyouknowhomimean :-)
Mr. Blitzschrieb, a ti mas to temo odprto prav za pizdakanje nad zaklenjenimi clanki, v smislu "prebral sem naslov in ze vidim da je cel clanek out of order"?

Ker ce to tko spila, pol pa res vec ni prav nobenega razloga za narocnino...

Un avtor je pa tko... ce mu frankl glih roko na hrbet zvije, od spredaj da snops na mizo in poleg s solznimi ocmi zastoka "c'mon, for ooold times sake", iz zepa pa mu gleda sop zelenih... pol z muko nekaj nakraca.

Dost lazje ga je na forumu zmanipulirat, da kaj posoli... saj ves, breme sirjenja Resnice pa to :-))

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2675939

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2675963] 29.09.17 12:26 · odgovor na: anon-207617 (#2675939)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: pobalin 29.09.2017 12:30
[NemirniTujec]
Mr. Blitzschrieb, a ti mas to temo odprto prav za pizdakanje nad zaklenjenimi clanki, v smislu "prebral sem naslov in ze vidim da je cel clanek out of order"?
Mr. Nemirni, sem šel (namesto tebe, he, he) pogledat na začetek Špeckahlanja in ne, inicialna špecanja so bila nad prebranimi članki. Možno pa je, da tudi tu velja: novi časi, novi običaji.

Sicer nikjer nisem napisal, da je Frankov tekst out-of-order, sem se pa ob branju komentarjev g. Endimiona in tov. Najobj spomnil na Oblakovo Lipo in se mi je paralela nenadoma zazdela vredna debate. A sem samo navaden pobalin, ki je mogoče brcnil v totalno temo, ne pa v zanimivo temo.
Ker ce to tko spila, pol pa res vec ni prav nobenega razloga za narocnino...
Jaz ta razlog iščem že kar nekaj let, pa ga še nisem našel. Zate pa ne vem.
Un avtor je pa tko... ce mu frankl glih roko na hrbet zvije, od spredaj da snops na mizo in poleg s solznimi ocmi zastoka "c'mon, for ooold times sake", iz zepa pa mu gleda sop zelenih... pol z muko nekaj nakraca.
Per aspera ad astra.
Nemo enim fere saltat sobrius, nisi forte insanit.
Dum spiro, spero.
Dost lazje ga je na forumu zmanipulirat, da kaj posoli... saj ves, breme sirjenja Resnice pa to :-))
No, saj prav to sem imel za bregom s tem poskusom. Najprej sem mu hotel napisat z.s., ker pa sem se spomnil na njegovo muhavost in na svojo odgovornost, da to pobalinsko temo držim pri življenju, sem pač storil, kar sem storil. Je pa lepo, da ima ta moja mala provokacija mednaroden doseg. :-)

Strani: 1