Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: Kriminalka v Agrokorju: ko Todoriću grozijo rešetke zaradi goljufije, so vsi drugi kriminalna združba?!

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

gobim sporočil: 583
[pobalin]
Todorić, točno tak, kakršen je, je tranzicijski oblastni eliti Moje Dežele prišel zelo prav, da bo njegov prah prekril spomin raje na to, kako je ta elita Mercator mrcvarila dolga leta pred Todorićem. Todorić je krasen balkanski alibi za balkansko bakanalijsko tranzicijsko mafijo Moje Dežele.

Predvsem pa niso Finance odvrgle rdečega kadavra z velikim M, ampak je to naredila politična vrhuška in njeni strici iz ozadja. Namesto da se spravljaš na marginalne manipulatorje javnega mnenja in ideološke vneteže z uredniško agendo, raje napiši kaj insajderskega o ljudeh in dejanjih, ki so Mercator spravili na rob in potem pahnili čezenj. Dejanja štejejo, ne besede, sicer bi bil jaz že milijonar.
Pobalin,

tole je pa nadstandardni komentar v Financah. Stavek "marginalne manipulatorje javnega mnenja in ideološke vneteže z uredniško agendo" pa si bo potrebno zapomniti. Žal ne vem vse zgodbe, daleč od tega. Po mojem, kljub temu da je v vsakem komentarju del resnice, zgodba ni tako enostavna. In ima, poleg domače balkanske tudi zelo pomembno mednarodno komponento, ki je povsem skrita pred očmi, pa zato nič manj pomembna.

Smisel vsega tega pisanja in komentiranja je predvsem v tem, da ljudem pokažemo primitivnost neoliberalne politike, ki se trobi v Financah. Če lahko tukaj vsaj malo vplivamo na mnenje ljudi ali zasadimo nekaj dvoma, je že zaradi tega vredno. Lepo te pozdravljam.