Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: Kriminalka v Agrokorju: ko Todoriću grozijo rešetke zaradi goljufije, so vsi drugi kriminalna združba?!

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bobek13 sporočil: 4.301
Damn, sem po dolgem času šel pogledat na portal+, pa koga najdem tam - Bineta!?! Kako vehementno (in slaboumno) zagovarja investicijo v TEŠ6...

pismo, pa ne morš no... :-//

ampak, glede na rezultat včerajšnjega referenduma, si očitno več kot zaslužimo... :-(

www.portalplus.si/mo...-6-kordez/

LpA

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2675424

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[bobek13]
Damn, sem po dolgem času šel pogledat na portal+, pa koga najdem tam - Bineta!?! Kako vehementno (in slaboumno) zagovarja investicijo v TEŠ6...
www.portalplus.si/mo...-6-kordez/
Ne vem, če bom šel brat, ker sem že cel mesec besen zaradi branja njegovega pisma eminentnega bralca, ki je izlil svoje strokovno mnenje o Urbasovem članku in Zakrajškovih izjavah. Besen sem pa zato, ker je baraBine pametnjakarsko razložil, kakšen finančni stampedo se je odvijal,
V samo petih letih so neto obveznosti rezidentov Slovenije do tujine narasle z nič na 20 milijard evrov.
...pomemben del smo v zadnjih letih tudi vrnili (govorim o dolgu vseh slovenskih rezidentov in ne o javnem dolgu države, ki je samo del celotnega dolga).
shrani.si/f/O/Uf/2UY...kordez.jpg
čisto pa zamolčal, da je to čredo pomagal poganjati v dir tudi on s svojo oholo pogoltnostjo. In da je njegova izjava "smo v zadnjih letih tudi vrnili" umazana kot kravja rit. On ni vrnil praktično ničesar, samo izropal in uničil.

Strani: 1