Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Drugi tir skozi ekonomska očala

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.931
[Glavni forum] Tema: Drugi tir skozi ekonomska očala
[#2674329] 21.09.17 10:31 · odgovor na: anon-178149 (#2674274)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: najobj 21.09.2017 10:32
[MarijanMacek]
> [RokNovak]
> Ker ne delim vaše obsesije s titulami, uredništvu nisem težil s posodobitvami avtomatičnega podpisa, ki ga stran generira pod članki, a moji anglistični dnevi so že razmeroma oddaljen spomin (malo bolj svež bio, če hočete: asp.mercatus.org/peo...rok-novak) Te dni zaključujem interdisciplinarni magisterij s področij filozofije, politologije in ekonomije. Raziskovalno sem povezan z dvema ekonomskima inštitutoma (IREF & Mercatus), čez nekaj tednov pa se kot gostujoč raziskovalec za nekaj mesecev v ZDA selim še k tretjemu (American Institute for Economic Research). S strokovnimi članki sem v preteklih letih sodeloval na 4 mednarodnih konferencah (s področja ekonomije, ne anglistike, glej, glej). In čeprav razen v kakšnem konferenčnem zborniku strokovnih objav še nisem pridelal, imam za mladega raziskovalca povsem spodoben CV. Samo želite si lahko več takšnih anglistov. ;-)
Jaz si pa želim čim prej, da se tale naš mladi ekonomist sreča z realnostjo v ZDA in kmalu napiše članek o tem,kako ZDA vlagajo v infrastrukturo, ki pravzaprav služi samo nekaterim.
Beda od Financ!
... čuj, tukaj pa Financam delaš krivico, ker roko na srce Finance res nimajo nič s tem, da Rok Novak ne deli več svoje obsesije s svojimi preteklimi titulami, ampak s prisotnimi na totem forumu deli svojo obsesijo samo še s svojimi bodočimi titulami ...

P.S.: bodoči interdisciplinarni magister s področij filozofije, politologije in ekonomije, ki je raziskovalno povezan z dvema ekonomskima inštitutoma (IREF & Mercatus), ki se čez nekaj tednov kot gostujoč raziskovalec za nekaj mesecev v ZDA seli še k tretjemu (American Institute for Economic Research) in je ob navdihujočih kolumnah tukaj na Financah s strokovnimi članki v preteklih letih sodeloval na 4 mednarodnih konferencah s področja ekonomije, mi je s svojo poosebljeno skromnostjo res polepšal dan ... khmm, čeprav je današnji dan lep že zato, ker je po dolgem cajtu posijalo sonce ...