Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-295186 sporočil: 149
[alpenjodel]
> [sopranos]
> Mislim z Marsa se vidi, da stranki nista v enakopravnem položaju.

Ja, banke so imele kristalno kroglo, da so videle, kam frank gre, ane?

BTW, saj banka si more franke, ki jih posodi naprej, tudi nekje sposoditi in jih mora tudi nekomu vrniti. A zdaj bo pa imela banka minus, ker so ljudje opravilno nesposobni?

Kaj pol še pride? Povračilo vplačil vsem butlom na športnih stavah, ki zmečejo vanje vse kar imajo, ker "niso v enakopravnem položaju" in "niso vedeli, da lahko tudi zgubijo".

Pa bitcoin borze... tud noben bunkel nič vedel, da lahko tud pade, ane? Pa ICO zgodbe pa tko naprej.

Nenazadnje, kaj pa tisti, ki so svoje bančne vloge pustili v evrih. ja jebemo, saj mi smo tudi izgubili!! samo poglej, koliko se je zmanjšalo naše premoženje napram švicarjem, američanom. Zakaj me niso z banke poklicali in mi rekli, da EUR je pa malo tvegano, mogoče bi pa kaj dal v EUR in CHF. Ker zgodba je a ma povsem ista.
Ločiš izgubo (naložbeno npr.) od natega?

Malo si preberi komentarje pod drugimi novicami na temo "CHF kretenov", pa boš videl, da so tvoji somišljeniki vse tvoje "argumente" že neštetokrat obdelali. Bi rekel, da je marsikateri od njih do danes dojel, da je govoril bedarije.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2674189

Strani: 1

anon-203614 sporočil: 790
[amateur_fa]

Ločiš izgubo (naložbeno npr.) od natega?
Kakšen nateg?

V čem je razlika, če kupim (najamem) kredit, ki je vezan na tujo valuto, in pričakujem, da bom plačal manj, kot če bi najel kredit v EUR, ali če kupim delnico Nove KBM d.d., ker pričakujem, da bo še zrasla.

Nam bo država vrnila denar za dokapitalizacijo Nove KBM d.d., ker nas je bodrila, naj jih kupimo, in nam ni izročila 3-5 simulacij možnih scenarijev, kaj se lahko zgodi z delnico, in nas informirala, da bo naš nakup v prihodnosti lahko celo brez vrednosti?
depersin sporočil: 10.224
[amateur_fa]
Ločiš izgubo (naložbeno npr.) od natega?
Ti je sigurno ne ločiš.
anon-408740 sporočil: 232
[amateur_fa]
Ločiš izgubo (naložbeno npr.) od natega?
Ja. Nateg je to, kar se je zgodilo Kotniku.

To, kar s je zgodilo CHF kreditojemalcem, je pa valutno tveganje.
anon-91913 sporočil: 117
To sporočilo je izbrisal avtor (21.09.2017 11:43)

Strani: 1