Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.214
Zadnja sprememba: crt 18.09.2017 08:21
[MarijanMacek]
Ali so potemtakem FINANCE postale ideološko glasilo skrajne neoliberalne desnice, prosim g. Frankla, da mi jasno sporoči stališče, in kako misli ukrepati, da ne bodo FINANCE postale desno hujskaški medij. V nasprotnem primeru si pač naj odpiše naročnino za 1 dostop.
sicer nisem frankl, sem pa pri online financah od starta in ti lahko na podlagi dosedanjih izkusenj z razvojem financ in publike povem takole...

- finance so na splosno zelo grozne. so zelo desne, zelo leve, zelo komunajzarske, zelo jansevske in zelo vsegliharske. in sicer to vse hkrati, pac odvisno, koga vprasas, bos nasel kaksnega, ki ti bo zagreto razlozil kaj od tega.

- uporabniki, ki so se posebej izrazito zagreti v svojih ocenah, obcasno naredijo teater s tem, kako da se pa v takem okolju res ne da biti in da a) odhajajo, b) zares odhajajo, c) cisto zares odhajajo, d) odhajajo in zraven se vrata zaloputnejo in se v odhajanju se enkrat zaderejo ODHAJAM, etc.

- ni ravno redek pojav, da potem iste uporabnike srecamo pod novimi imeni, lahko tudi veckrat (neredko so namrec zelo fiksirani avtorji tudi zlahka prepoznavni po vsebini in slogu), najdejo se celo frajerji, ki se v novih inkarnacijah skrivajo pod "zenskimi " emaili :)

- po mojih izkusnjah se najbolj primeren odziv na "bom pa sel!!" glasi "srecno pot" in ni razloga, da bi se v tvojem primeru glasil drugace. ti si tisti, ki se odlocis, komu bos namenjal pozornost, cas in seveda denar in res ne gre, da bi te v karkoli prepricevali. (ceprav te prodajniki najbrz ja, ker je to pac njihovo delo.)

vse povedano velja tako za prisotnost v forumu kot za narocnino.

frankl je neprimerno bolj uglajen in prijazen clovek od mene, kar ni tezko, in ti bo morda povedal drugace, ce ti kaj bo.

vseno pa ti predlagam, da tudi pravkar povedano vzames na znanje.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2673558

Strani: 1

anon-178149 sporočil: 4.311
[crt]
> [MarijanMacek]
> Ali so potemtakem FINANCE postale ideološko glasilo skrajne neoliberalne desnice, prosim g. Frankla, da mi jasno sporoči stališče, in kako misli ukrepati, da ne bodo FINANCE postale desno hujskaški medij. V nasprotnem primeru si pač naj odpiše naročnino za 1 dostop.

sicer nisem frankl, sem pa pri online financah od starta in ti lahko na podlagi dosedanjih izkusenj z razvojem financ in publike povem takole...

Crt, sicer niste G. Frankl, vendar iskrene čestitke Vam, Simoni in ne nazadnje odgovornemu uredniku ob zgrešeni uredniški politiki s plačanimi oglasnimi sporočili kot je bil prispevek mladega ekonomskega anglista. Rezultat te zgrešene politike je pa kilav rezultat na referendumu. Ne samo, da niste zbrali s somišljeniki 20% glasov proti, kar je za en trapast referendum skoraj misija nemogoče, temveč ste tudi pri tistih dobrih 20% zainetresiranih potegnili ta kratko. Le tako, za izpričanimi pacienti proti volji volivcev naprej, do končnega poraza neoliberalne logike, ki bi še infarstrukturo gradila samo na privatni osnovi. In v svoji zaslepljenosti pozabi, da zakon o 2TDK predvideva tudi sofinanciranje najbolj zainteresiranih podjetij.

Le tako naprej!

Strani: 1