Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178149 sporočil: 4.311
[denac]
> [MarijanMacek]
>
>Če pa si obremenjen s prevratom ali revolucijo ala denac si pa seveda predstavljaš, da to pomeni izgradnjo obstoječega tira.
>

Pa ti razumeš, da tule SPLOH NE GRE ZA NEKI "TIR"?
Gre za revolt proti taki vladi in proti mafiji!!!! A ti tega ne razumeš? Zakaj se delaš norega? Te tipe je treba spravt z oblasti. Na referendumu lahko izpovemo svojo voljo. In ta je, ZGINTE Z OBLASTI! Razumeš stavek, ki sem ga napisal?
Čisto preprostih dejstev nisi sposoben razumeti. Ne nam vbijat v glavo, da moramo delati in misliti tako, kakor hoče vlada in mafija. Če si ti tak, bodi. Druge, ki hočemo normalno živeti in ne maramo nenormalne vlade in zločinske mafije, pa pusti pri miru!
Jaz se nič ne delam norega, le na tvoje fore ne pristajam. In tudi ne na to, da boš ti in tebi podobni tulil ZGINITE Z OBLASTI. No tulite lahko, kaj več pa itak ne morete. Vsekakor me pa pri vseh teh izjavah denaca in somišljenikov moti stališče uredništva spoštovanega roza finančnega časopisa. Tako rekoč aktivno sodeluje s podpihovanjem nekih večnih nezadovoljnežev in kvazi prekucuhov k spremembi režima. Ali so potemtakem FINANCE postale ideološko glasilo skrajne neoliberalne desnice, prosim g. Frankla, da mi jasno sporoči stališče, in kako misli ukrepati, da ne bodo FINANCE postale desno hujskaški medij. V nasprotnem primeru si pač naj odpiše naročnino za 1 dostop.

Kar se pa tiče zamenjave oblasti, sem vedno mislil, da se to naredi v demokratični družbi na volitvah. Zadnje čase pa po raznih, sicer desno strankarskih medijih slišim resnico, da je potrebno leve stranke (torej vse kar ni SDS in nekaterih obskurnih izvenparlamentarnih) prepovedati, ker so škodljive. Res lepa enopartijska demokracija kot v bivši DDR, samo da z nasprotnim predznakom.

Se pa bojim, da bo naš udarni pozivalec na zamenjavo obalsti denac spet potegnil ta kratko, javnomnejske raziskave (seveda bo dejal ponarejene) kažejo an občutno razliko v prid stabilni vladi, ki da kaj na infrastrukturo. In potem bo nova gonja o ponarejanju rezultatov, akkor po vseh razen 1 volitvah.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2673556

Strani: 1

crt sporočil: 27.219
Zadnja sprememba: crt 18.09.2017 08:21
[MarijanMacek]
Ali so potemtakem FINANCE postale ideološko glasilo skrajne neoliberalne desnice, prosim g. Frankla, da mi jasno sporoči stališče, in kako misli ukrepati, da ne bodo FINANCE postale desno hujskaški medij. V nasprotnem primeru si pač naj odpiše naročnino za 1 dostop.
sicer nisem frankl, sem pa pri online financah od starta in ti lahko na podlagi dosedanjih izkusenj z razvojem financ in publike povem takole...

- finance so na splosno zelo grozne. so zelo desne, zelo leve, zelo komunajzarske, zelo jansevske in zelo vsegliharske. in sicer to vse hkrati, pac odvisno, koga vprasas, bos nasel kaksnega, ki ti bo zagreto razlozil kaj od tega.

- uporabniki, ki so se posebej izrazito zagreti v svojih ocenah, obcasno naredijo teater s tem, kako da se pa v takem okolju res ne da biti in da a) odhajajo, b) zares odhajajo, c) cisto zares odhajajo, d) odhajajo in zraven se vrata zaloputnejo in se v odhajanju se enkrat zaderejo ODHAJAM, etc.

- ni ravno redek pojav, da potem iste uporabnike srecamo pod novimi imeni, lahko tudi veckrat (neredko so namrec zelo fiksirani avtorji tudi zlahka prepoznavni po vsebini in slogu), najdejo se celo frajerji, ki se v novih inkarnacijah skrivajo pod "zenskimi " emaili :)

- po mojih izkusnjah se najbolj primeren odziv na "bom pa sel!!" glasi "srecno pot" in ni razloga, da bi se v tvojem primeru glasil drugace. ti si tisti, ki se odlocis, komu bos namenjal pozornost, cas in seveda denar in res ne gre, da bi te v karkoli prepricevali. (ceprav te prodajniki najbrz ja, ker je to pac njihovo delo.)

vse povedano velja tako za prisotnost v forumu kot za narocnino.

frankl je neprimerno bolj uglajen in prijazen clovek od mene, kar ni tezko, in ti bo morda povedal drugace, ce ti kaj bo.

vseno pa ti predlagam, da tudi pravkar povedano vzames na znanje.
mimoidoci sporočil: 6.001
Zadnja sprememba: mimoidoci 18.09.2017 17:15
[MarijanMacek]
> [denac]
> > [MarijanMacek]
> >
> >Če pa si obremenjen s prevratom ali revolucijo ala denac si pa seveda predstavljaš, da to pomeni izgradnjo obstoječega tira.
> >
>
> Pa ti razumeš, da tule SPLOH NE GRE ZA NEKI "TIR"?
> Gre za revolt proti taki vladi in proti mafiji!!!! A ti tega ne razumeš? Zakaj se delaš norega? Te tipe je treba spravt z oblasti. Na referendumu lahko izpovemo svojo voljo. In ta je, ZGINTE Z OBLASTI! Razumeš stavek, ki sem ga napisal?
> Čisto preprostih dejstev nisi sposoben razumeti. Ne nam vbijat v glavo, da moramo delati in misliti tako, kakor hoče vlada in mafija. Če si ti tak, bodi. Druge, ki hočemo normalno živeti in ne maramo nenormalne vlade in zločinske mafije, pa pusti pri miru!

Jaz se nič ne delam norega, le na tvoje fore ne pristajam. In tudi ne na to, da boš ti in tebi podobni tulil ZGINITE Z OBLASTI. No tulite lahko, kaj več pa itak ne morete. Vsekakor me pa pri vseh teh izjavah denaca in somišljenikov moti stališče uredništva spoštovanega roza finančnega časopisa. Tako rekoč aktivno sodeluje s podpihovanjem nekih večnih nezadovoljnežev in kvazi prekucuhov k spremembi režima. Ali so potemtakem FINANCE postale ideološko glasilo skrajne neoliberalne desnice, prosim g. Frankla, da mi jasno sporoči stališče, in kako misli ukrepati, da ne bodo FINANCE postale desno hujskaški medij. V nasprotnem primeru si pač naj odpiše naročnino za 1 dostop.

Kar se pa tiče zamenjave oblasti, sem vedno mislil, da se to naredi v demokratični družbi na volitvah. Zadnje čase pa po raznih, sicer desno strankarskih medijih slišim resnico, da je potrebno leve stranke (torej vse kar ni SDS in nekaterih obskurnih izvenparlamentarnih) prepovedati, ker so škodljive. Res lepa enopartijska demokracija kot v bivši DDR, samo da z nasprotnim predznakom.

Se pa bojim, da bo naš udarni pozivalec na zamenjavo obalsti denac spet potegnil ta kratko, javnomnejske raziskave (seveda bo dejal ponarejene) kažejo an občutno razliko v prid stabilni vladi, ki da kaj na infrastrukturo. In potem bo nova gonja o ponarejanju rezultatov, akkor po vseh razen 1 volitvah.

Eh moj Marijan, pri tvoji pisariji postajaš sinonim za razočaranje in nekonsistentnost.

Obtožuješ one ki tulijo "to je kraja družbenega premoženja" in one, ki tulijo "volitve in referendumi so ponarejeni", sam pa se nahajaš v množici tulečih "Finance so ideološko glasilo skrajne neoliberalne desnice" in "Frankl naj mi jasno sporoči stališče, kako misli ukrepati..."

P.S.: Eh moj Marijan ... kaj ni to tudi politkomisarjenje, ki si ga očital meni? Ob tem, da TI SI politkomisar, hehe.

Strani: 1