Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 13.09.2017 14:40
[carnium]
> [najobj]
> P.S.: ne verjamem, da kjerkoli drugje po svetu nimajo z zakonom prepovedano švercanje take in drugačne robe, zato je stavek "Omenjenega spremnega dokumenta ne potrebuje vinogradnik, ki svoje grozdje pelje v svojo, zadružno ali drugo vinsko klet manj kot 40 kilometrov daleč." za mene čisto dovolj, da je članek - ker je pač čas trgatve - običajno mešanje dreka, ki nima nobene zveze s preganjanjem ljubiteljskih vinarjev, o katerem se preganjate na totem forumu ...
Jaz sem pa recimo videl opis zahtevane spremne dokumentacije, ki nima predpisane forme in vsebine. In si spet lahko vsak klinac zmišljuje, da tisti tvoj 'dokument' ne odgovarja, ker ni v skladu z nekimi normativi, ki jih sploh ni.
... čuj, saj ti verjamem, ampak moja poanta ni v čudni spremni dokumentaciji, temveč je moja poanta, da čudne spremne dokumentacije noben ljubiteljski vinar NE rabi pisat, ker noben ljubiteljski vinar v zidanico svojega vina ne prevaža VEČ kot 40 kilometrov daleč, Financarji pa v totem članku mešajo drek z ljubiteljskimi vinarji, ki da jih zato med trgatvijo preganjajo inšpektorji ...

P.S.: če bi inšpektorji celo hoteli preganjat ljubiteljske vinarje, je inšpektorjev premalo, da bi to naredili, ker jih je premalo, da bi preganjali velike vinarje, ki mogoče res švercajo svoje vino ... khmm, če zdaj pozabim, da švercanje v normalnih državah ni glih najbolj zaželjeno, tukaj na Financah pa je očitno glih obratno ...