Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

novica sporočil: 5.397
[Gustl]
> [novica]
> > [FIN-311684]
> > Če povzamemo Čuferja se bo Alpe Adria Green pritožila zaradi tega:
> > a.) ker Magna ne želi plačati njegovo inovacijo za gašenje požarov, ki jo menda uporabljajo vse velike avtomobilske tovarne na svetu le Magna jo noče,
> > b.) ker bodo delavci v Mariboru plačani manj od delavcev v Gradcu, ker se na splošno ve, da so slovenske plače za 100% višje od avstrijskih.
>
> Pri Magni je spet na mestu dobri stari bolgarski rek: "batko, ako imaš problem i ne mož ga rešiš so pari, ti ga reši so mnogu pari!" Ni mi jasno, kako tega pri Magni ne dojamejo, saj Avstrija ni ravno korupcije prosta cona.
> novica

Zadeva ze prevec (javno) vroca?
Ja, najbrž res. To bi morali takoj na začetku, vsakemu po par jurjev v žep stisnit in bi zdaj že gradili.
novica

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2670585

Strani: 1

BorutHocevar sporočil: 1.534
[novica]
Ja, najbrž res. To bi morali takoj na začetku, vsakemu po par jurjev v žep stisnit in bi zdaj že gradili.
novica
Ne gre tako. Takoj bi jih stalo v vrsti en milijon. In nekateri ne bi bili zadovoljni s par jurji.

Če sem pameten za nazaj, bi morali na takšne stvari računat že pri izbiri lokacije. Oziroma bi morali Magno na to opozoriti slovenski svetovalci. Saj je znano, koliko civilnih iniciativ, okoljevarstvenih in "okoljevarstvenih" društev in drugih imamo. In znano je, kako ravnajo. Najti sto razlogov za nasprotovanje gradnji sredi polja pa nobenemu ni težko.

Tudi drugod je podobno, na primer različnih pri tožbah malih delničarjev. Tam so običajno najdražji tisti, ki pridejo na koncu oziroma vztrajajo do konca... Če bodo uredili z AAG, bodo ne glede na rešitev v Magni lahko rekli, da so jo še poceni odnesli :-)
najobj sporočil: 31.931
Zadnja sprememba: najobj 02.09.2017 15:14
[novica]
> [Gustl]
> > [novica]
> > > [FIN-311684]
> > > Če povzamemo Čuferja se bo Alpe Adria Green pritožila zaradi tega:
> > > a.) ker Magna ne želi plačati njegovo inovacijo za gašenje požarov, ki jo menda uporabljajo vse velike avtomobilske tovarne na svetu le Magna jo noče,
> > > b.) ker bodo delavci v Mariboru plačani manj od delavcev v Gradcu, ker se na splošno ve, da so slovenske plače za 100% višje od avstrijskih.
> > Pri Magni je spet na mestu dobri stari bolgarski rek: "batko, ako imaš problem i ne mož ga rešiš so pari, ti ga reši so mnogu pari!" Ni mi jasno, kako tega pri Magni ne dojamejo, saj Avstrija ni ravno korupcije prosta cona.
> > novica
> Zadeva ze prevec (javno) vroca?
Ja, najbrž res. To bi morali takoj na začetku, vsakemu po par jurjev v žep stisnit in bi zdaj že gradili.
novica
... eh, niso Avstrijci kot Finci, ki so pred leti glavnemu stisnili par milijonov v žep, pa je vse šlo kot po maslu ... khmm, mislim na dobavo oklepnikov z dosti kolesi in brez oborožitve ...
anon-49383 sporočil: 3.465
[novica]
> [Gustl]
> > [novica]
> > > [FIN-311684]
> > > Če povzamemo Čuferja se bo Alpe Adria Green pritožila zaradi tega:
> > > a.) ker Magna ne želi plačati njegovo inovacijo za gašenje požarov, ki jo menda uporabljajo vse velike avtomobilske tovarne na svetu le Magna jo noče,
> > > b.) ker bodo delavci v Mariboru plačani manj od delavcev v Gradcu, ker se na splošno ve, da so slovenske plače za 100% višje od avstrijskih.
> >
> > Pri Magni je spet na mestu dobri stari bolgarski rek: "batko, ako imaš problem i ne mož ga rešiš so pari, ti ga reši so mnogu pari!" Ni mi jasno, kako tega pri Magni ne dojamejo, saj Avstrija ni ravno korupcije prosta cona.
> > novica
>
> Zadeva ze prevec (javno) vroca?

Ja, najbrž res. To bi morali takoj na začetku, vsakemu po par jurjev v žep stisnit in bi zdaj že gradili.
novica
Ob eni priliki leeeta nazaj je Čufer name vpil, da bom odpuščen, ker sem podvomil v to kar je razlagal. No še sem tu.

Strani: 1