Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
Zadnja sprememba: bc123a 28.08.2017 11:26
[bobek13]
Sicer se ne spoznam podrobno s patentno zakonodajo, ampak v tvojem linkanem patentnem opisu je naveden natrijev permanganat (sodium) pri teh pubecih pa kalijev (potassium) permanganat... Mi je pa zanimivo, da lahko patentiraš neko osnovno kemijsko spojino, ki se uporablja za ohoho zadeve, za neko točno določeno uporabo/namen...
Sem spregledal. Spremeni nič.


www.sorbentsystems.c...xtech.html
www.deltatrak.com/pr...-absorbers
producefreshness.com...WORKS.html



Pogovarjamo se namreč o stvareh ki so ocitno že dolgo na trgu.

In skozi to debato bi moral iti z njimi vsak pameten investitor, ne forumasi na financah.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2669789

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
Novinarjeva sluzba je pisanje zgodbic ki jih ljudje radi berejo, in zaljšanje le teh z idejo "tole se res dogaja in ima strasen vpliv!"

Startuparjev posel je prodaja zgodbic folku ki ga denar tisci.

Posel investitorjev je iskanje hypa "tole je prihodnost, tole bo zazgalo" s fokusom na naslednje tri mesece in cudovito porocilo v nekem reviewu upravljanja z other peoples money: publikum balkan "mi imamo najvecjega", albanski certifikati, facebook ipo, amazon twitter uber tinder.

Vloga forumasa financ pa je opozarjanje, da je ta svet prfuknjen.

V bistvu je men hecno, da novinarji sploh se kdaj preverjajo resnicnost pomenov zgodbic - to je zapravljanje casa, ko bi lahko pisali naslednjo zgodbico. Zato imajo tracarji plus, "resni casopisi" pa minus; bolj ko svojo resnost resno jemljejo in delajo res v skladu z novinarskimi ideali in iscejo resnico, vecji minus imajo.

Jaz celo menim, da smo ze v casu ko tudi znanstveniku prizadevanje za resnicnimi dognanji financno in karierno skodi - bolj se mu splaca stancati popularne parole, vec objav bo imel in hitrejse napredovanje in v vec eminentnih "svetov" in omizij in uprav bo povabljen.

Na dolgi rok smo vsi mrtvi.

Strani: 1