Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
Zadnja sprememba: bc123a 16.08.2017 20:23
[Endimion]
Vcer sva sla z naso na Roblek. Pa ona men da bi nekaj za njom njom s sabo. Ker tam se nisem bil sem jo vprasal a je kaka koca kje. Pa pravi da so 3. Ni sans da sendvic s sabo nesem.
Exactly. Tudi jaz.
Ona ledvicka za telefon pa tosl pa na serekes v begnah pol pa v hrib. Bom ze tam s nanudil al ricet al zgance al watewa. To tako je. Nekateri pa jemljejo s seboj. A bisi ni nikol sel na izlet solski pa mu mama delala sendvice za po poti? Ker ce ni pol so ze za cajta komunizma bli fejst bogati ;) al pa je ze v rosnih letih bil... Sendvicar.
Vsi smo nosili sendvice s sabo. Izraza/oznake pa si nisem jaz izmislil, mislim da je bil nekdo drug v tem threadu.

Lej. To koliko bo letos Bled izplenil, bomo videli konec sezone. In kaj reces ce ob tej ponudbi izplenijo maso denarja? Sedaj vsi postavljajo rekorde.

In kaj ce bi kot "kvalitetna destinacija" izplenili manj, in imeli recimo manj zaposlenih?

Meni se maksimizacija prihodkov/dobicka in zaposlenosti ne zdi neka slaba zadeva, kjerkoli.
V Benetkah lah mazejo sendvice pa oblast boli kurac, tle pa je nekdo pameten na to temo pri poraznem Bledu? Prosim no...
En klinac:

www.cntraveler.com/s...on-bridges

"The city also introduced a rule to keep tourists from eating street food in public areas"

In anyway, ja, kot receno, bodo tudi cajti, ko bodo blejci veseli vsakega turista s sendvicem. Ampak sedaj jim ni treba biti.