Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

purinoli sporočil: 8.690
Zadnja sprememba: purinoli 17.06.2008 20:11

0219K21 je napisal(a):


Tej zgodbi manjka marsikaj.

Če bi bila količkaj res si lahko prepričan, da nebi bil Purinoli prva oseba od katere bi je slišal-prebral.

Glede na histerijo zoper izbrisane leta 2004 bi zagotovo vsaj takrat nekdo potegnil na plano plan sovražnika zoper Slovenijo in Slovence, peto kolono, nemara tudi snajperiste, itn..

Ti in Purinoli, roko pod roko, pejta spoznat Glavaša na Hrvaškem, ki je s svojo namišljeno peto kolono obračunaval tako, kot mu to piše v obtožnici.
 Z Glavašem, nacifašikomunistom, se kar ti zmeni, je tvoj sonarodnjak, Srbohrvat. Dal je Srbom nesrečnikom piti 24% H2SO4 ipd grozote. Slovenci nismo tega počeli. Imeli smo pa precej razlogov za to, da bi takrat po hitrem postopku deportirali vso potencialno peto kolono. To je kakih 150.000 gastarbajterjev. Pa nismo, še državljanstvo smo dali vsakemu, ki je imel 620 SIT za koleke in si uredil dokumente . Kišta pira je takrat stala 650 SIT !!

Jaz sem v našem bloku na lastne oči videl 3 vzorce znakov. S prijatelji smo v pogovoru takrat odkrili, da se je to pojavilo na precej krajih v Lj. Res pa je, da nas je takrat bolj skrbelo, ali bodo naši fantje ustavili srbohrvaško jugobando v tankih pred Vrhniko, Brnikom, na mejnih prehodih. Jaz sem bil takrat sicer samo v Narodni zaščiti z eno malo pokalico še manjšega kalibra, pričakovali smo pa seveda sranje na kvadrat, ker takrat nihče ni vedel, kje se bodo norčije tvojih sonarodnjakov končale.

Če za oznake še nisi slišal, je to tvoj problem. Če želiš presedlat s prava na zgodovino, ti ne bo problem najti dovolj dokazov. Purinoli ti pravi samo to, kar je videl s svojimi očmi in prenaša še info prijateljev in sosedov.

Ti se pa znajdi in še naprej hlini presenečenje, kolikor te je volja. Gliha vkup štriha, zdaj bo pa Agent 21 : Purinoli = 1 :1. Pred časom si "krehnil name" ( tega sem videl ogromno v JLA od tvojih rojakov, bednih primitivcev, ki jih je bilo žal več, kot pa nekaterih, prijaznih fantov).

Ne bom krehnil nate, kot ti name ( nimam tvojih navad), ti bom pa rekel : uaštja te hitla, mona šempijasta, tuoje parole so škovace.